5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Наказ №905 Про завершення дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним проектом «Росток» у початковій школі
[ Викачати з сервера (3.40 Mb) ] 20.08.2014, 10:19

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

06.08.2014

 Київ

 905

 

 

 

 


Про завершення дослідно-експериментальної

роботи за науково-педагогічним

проектом «Росток» у початковій школі

та впровадження  педагогічної технології «Росток»

у загальноосвітніх навчальних закладах

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки від 31.01.2005 р. № 62 «Про розвиток науково-педагогічного проекту «Росток» в Україні на період до 2009 року» та від 19.10.2009 р. № 949 «Про продовження дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним проектом «Росток» на період до 2014 року» проводилася дослідно-експериментальна робота з розроблення змісту, методів і педагогічної технології навчання учнів за зазначеним проектом.

На підставі поданого звіту про результати дослідно-експериментальної роботи за науково-педагогічним проектом «Росток» з 2009 по 2014 рік (додаток 1), позитивних висновків комісії з післядипломної педагогічної освіти та освітнього менеджменту Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 28.11.2013 (протокол № 3), рішення вченої ради Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 29.01.2014 (протокол № 1)

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                  Завершити дослідно-експериментальну роботу за науково-педагогічним проектом «Росток» у початковій школі та рекомендувати до впровадження педагогічну технологію «Росток» у загальноосвітніх навчальних закладах України.

2.                  Затвердити:

2.1. Навчальні програми за педагогічною технологією «Росток» (додаток 2).

2.2. Типові навчальні плани для загальноосвітніх навчальних закладів      І-ІІІ ступенів, що виявлять бажання працювати за педагогічною технологією «Росток» (додаток 3, пояснювальна записка до типових навчальних планів -додаток 4).

 

 

 

3. Наказ з додатками розмістити на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua).

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Заступник Міністра                    П. Б. Полянський

 

Категорія: Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України | Додав: dovg_vo
Переглядів: 867 | Завантажень: 33 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика