5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №675 від 28.11.12 Про підсумки проведення міського етапу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів
[ Викачати з сервера (19.1 Kb) ] 06.12.2012, 10:34

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

28.11.2012                                  м.Кривий Ріг                             №675

 

 

Про підсумки проведення

міського етапу конкурсу

«Найкращий відгук на  сучасну

дитячу прозу» серед учнів 4-5

класів загальноосвітніх

навчальних  закладів міста

 

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.08.2012р № 14.1/10-2411 «Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів», управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 17.09.2012р №470 «Про організацію та проведення конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу для учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста» та з метою популяризації сучасної вітчизняної дитячої книги, розвитку читацької культури школярів, заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури, збереження, підтримки та подальшого розвитку духовного потенціалу суспільства з 05 до 09 листопада поточного року пройшов міський етап конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів (далі Конкурс).

         Конкурс проводився в три етапи: шкільний, районний, міський. Для проведення конкурсу та підведення підсумків відповідно до  Положення на місцях були створені оргкомітети, залучені учні, шкільні бібліотекарі, вчителі-філологи, класні керівники, здійснювався організаційно-методичний супровід.

         Всього у Конкурсі брали участь 2 896 учнів. На міському етапі змагалися 14 переможців районного туру. Журі відзначило, що у відгуках відкривалися дитячі емоції та переживання, відчуті під час читання книг. Конкурсанти творчо підійшли до написання робіт. Були представлені відгуки: віршовані, написані у формі діалогу, листа.  Діти емоційно, яскраво, переконливо передавали  власне ставлення до прочитаного, порівнювали з буттям, самостійно аналізували, робили висновки, розмірковували над подіями, що виникли під час читання художнього твору.

         Виходячи з вищевказаного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.                

1.      Визначити переможців за підсумками проведення міського етапу конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»  серед  учнів    4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаток 1).

 

2.      Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за підвищення читацької культури школярів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української дитячої літератури вчителям, які підготували переможців (додаток 2).

 

3.     Комунальному закладу «Інноваційно-методичний центр» (директор Ратєєва С.В.)

3.1.         Продовжити роботу щодо  популяризації сучасної вітчизняної книги, заохочення і залучення більш широкого кола читачів до участі у Конкурсі.

 

4.      Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста комунального закладу «Інноваційно-методичний  центр» Павленко М.С., контроль – залишаю за собою.

 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 562 | Завантажень: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика