5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

№179 Про посилення роботи навчальних закладів щодо попередження протиправних дій, проявів жорстокості та насильства в учнівському середовищі
[ Викачати з сервера (53.0 Kb) ] 21.08.2014, 13:00

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

 «18» серпня 2014 року                                                         179

 

Про посилення роботи

навчальних закладів щодо

попередження протиправних

дій, проявів жорстокості та

насильства в учнівському середовищі

 

На виконання плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.12.2010 № 2154,  з метою активізації виховної роботи щодо недопущення проявів жорстокості та насильства в учнівському середовищі, наказу ГУОН ДОДА від 26.10.2012 № 883/0/212-12  та наказу управління освіти     і науки виконкому Криворізької міської ради від 25.02.2013 № 122 «Про активізацію профілактичної роботи щодо попередження протиправних дій, проявів жорстокості та насильства в учнівському середовищі»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Затвердити алгоритм дій адміністрації навчальних закладів         за фактами виявлення негативних проявів та правопорушень учнями навчальних закладів (додаток 1).

 

2. Районному методичному кабінету відділу освіти:

 

2.1. Тримати на контролі здійснення алгоритму дій керівниками навчальних закладів щодо здійснення правопорушень та інших негативних проявів учнями навчальних закладів та своєчасне інформування відділу освіти протягом доби .

                                                                    Постійно   

 

2.2.  Вжити заходів щодо узгодження дій методистів районного методичного кабінету відділу освіти (В.Т. Дузяка, В.А. Овчаренко,             А.Ю. Міланович) відповідальних за роботу психологічної служби, спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальної міліції у справах дітей, служби у справах дітей відносно недопущення проявів жорстокості та насильства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

                                                                    Постійно   

 

2.3. Забезпечити проведення соціально-психологічних моніторингових досліджень серед учнів загальноосвітніх начальних закладів з метою вивчення проблем підліткового насильства та жорстокості в учнівському середовищі, розробити рекомендації для психологів та соціальних педагогів щодо попередження фактів психологічного розладу поведінки, агресивності й жорстокості серед неповнолітніх.

                                                      Жовтень, квітень навчального року

 

2.4. Забезпечити проведення моніторингових досліджень серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою вивчення проблем підліткового насильства та жорстокості, інших негативних проявів    в учнівському середовищі для вивчення кращого досвіду роботи з питань організації превентивного напрямку виховної роботи, розробити рекомендації для заступників директорів з виховної роботи, класних керівників щодо попередження негативних проявів серед неповнолітніх.

   Жовтень, квітень навчального року

 

3.  Керівникам навчальних закладів:

3.1. Забезпечити на постійній основі:

- належний нагляд педагогічних працівників за дітьми під час перебування на території навчального закладу (в ході навчально-виховного процесу, на перервах, проведення виховних заходів тощо);

- психолого-педагогічний контроль за індивідуальними та сімейними факторами, які формують у дітей схильність до агресивної поведінки та жорстокості;

- своєчасне виявлення дітей, схильних до агресивної поведінки, методом педагогічної та психологічної діагностики;

- застосовувати методи дисциплінарного впливу до педагогічних працівників закладів за фактами виявлених порушень, безвідповідального ставлення до виконання своїх обов’язків;

- активізувати роботу з батьками щодо правової освіти, роз’яснень законодавчих документів щодо відповідальності батьків за виховання та навчання дітей;

- залучити до гурткової та позакласної діяльності дітей пільгової та облікової категорій;

- оновити банк даних про режим роботи телефонів довіри навчального закладу, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, служби порятунку та постійно інформувати дітей та батьків про кваліфіковані консультації.

 

3.2. Забов’язати соціально-психологічним службам навчальних закладів, районному тренінговому центру провести відповідну корекційну роботу з батьками:  ввести питання щодо недопущення проявів жорстокості, насилля у закладі та сім’ї до тематики батьківських всеобучів та батьківських зборів.

 

3.3. Проводити індивідуальну роботу з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

 

3.4. Забезпечити індивідуальне консультування батьків з питань налагодження взаємовідносин в сім’ї, надання соціальної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

                                                                    Постійно   

 

4. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

5. Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методистів відділу освіти Дузяка В.Т., Міланович А.Ю., Овчаренко В.А., контроль - на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.                                

                                                                                

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                                  О.М. ЛОПАТНЮК

 

 

Міланович Анна Юріївна,

71-41-27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1008 | Завантажень: 27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика