5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази Відділу освіти

Наказ №31від 11.02.2014 Про підсумки районного заочного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
[ Викачати з сервера (119.5 Kb) ] 17.02.2014, 17:39

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ

 

Н А К А З

 

м. Кривий Ріг

 

від «11» лютого 2014 року                                     31

 

Про підсумки районного заочного

етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості

 

         На виконання наказу відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради від 21.11.2013 №308 «Про проведення районного заочного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»,                    з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді,                  03 грудня 2013 року на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбувся зазначений конкурс.

          В даному конкурсі взяли участь 14 загальноосвітніх навчальних закладів. Від 21 юного автора надійшло 46 робіт в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення». В минулому навчальному році учасниками заходу були 12 учнів 7 шкіл району.

          Найбільшу активність щодо участі в цьому заході виявили учні загальноосвітніх шкіл № 65 (2 автори, 9 робіт), КНТМЛ № 81 (1 автор,   7 робіт) (додаток 1).

         Участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості сприяла активізації виховної патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявленню творчих здібностей та обдарувань серед підростаючого покоління, підвищенню інтересу до літературної спадщини Т.Г.Шевченка, української мови.

         У номінації «Історія України і державотворення» було представлено 4 роботи від учасників з навчальних закладів КЗШ №№ 65, 109, 84, КПГ. В минулому навчальному році в зазначеній номінації взяли участь три школи.

          У номінації «Література»  було надано 42 поетичні та прозові твори від учасників з 11 шкіл (КСШ № 9, КЗШ № 65, КНТМЛ № 81, КЗШ №№ 87, 88, 89, 90, 94, 108, 130, КГТЛ № 129).

         Супровідні документи від навчальних закладів оформлено відповідно до вимог положення та надано вчасно.

         За результатами засідання районного журі були відзначені 3 кращі творчі роботи в номінації «Історія України і державотворення» та 5 учнів у номінації «Література», які рекомендовані для участі в міському етапі зазначеного конкурсу.

     Виходячи з вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити протокол засідання журі з підведення підсумків районного заочного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

 

2. Директорам навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів та вихованців навчальних закладів у зазначеному конкурсі.

 

3. Затвердити списки переможців районного заочного етапу ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (додаток 2).

 

4. Направити для участі в ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості роботи переможців районного етапу конкурсу.

 

5. Оприлюднити даний наказ на сайті відділу освіти, в мережі Інтернет (dovgvo.ucoz.ua) у визначений чинним законодавством термін.

 

6. Координацію щодо виконання даного наказу покласти на методиста       відділу освіти Міланович А.Ю., контроль – на завідуючу районним методичним кабінетом Микитишину Л.В.

 

 

 

 НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ                              О.М. ЛОПАТНЮК

 

 

  Міланович Анна Юріївна, 71 41 27

Категорія: Накази Відділу освіти | Додав: dovg_vo
Переглядів: 617 | Завантажень: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика