5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Виховна робота » Масові заходи

Умови проведення міської благодійної акції «Від серця до серця»
[ Викачати з сервера (35.5 Kb) ] 07.03.2014, 13:49

Умови проведення

міської благодійної акції «Від серця до серця»

 

Стан здоров’я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Особливу тривогу викликає кількість дітей з онкологічними захворюваннями (1% від загальної кількості хворих в Україні). В Україні по смертності серед дітей від 1 до 14 років рак посідає друге місце. В Кривому Розі також. Тільки за 2012 рік рак виявлено у 14 дітей міста. Найбільш поширеними формами раку серед дітей міста є онкозахворювання системи крові, на другому місці – пухлини головного мозку, на третьому – пухлини нирок, четвертому – пухлини очей та інших органів. Курс лікування хворих на рак дітей в гематологічному відділенні лікарні №8 триває від 6 місяців до 1,5 року. Хворим лейкозом дітям необхідно десятки літрів донорської крові. Як уточнюють лікарі, щоб зібрати 50 літрів донорської крові, щороку повинні здати кров 250 здорових дорослих (за матеріалами прес-конференції координатора УОЗ з питань дитячої гематології С.Лагно і дитячого онколога Криворізького онкодиспансера С.Кулака).

А ще цим дітям і їх сім’ям окрім матеріальної допомоги і донорської крові вкрай необхідна психологічна підтримка. Отримати посмішку на обличчі і дзвінкий сміх онкохворої дитини – найбільша нагорода для всіх нас – тих, хто хоче допомогти.

І. Загальні положення

Міська благодійна акція-марафон «Від серця до серця» проводиться в рамках Всеукраїнської акції «Від серця до серця», яка започаткована з 2006 року. В ході акції пропонуємо долучитися до Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії» (додається).

ІІ. Мета і завдання

Об'єднання зусиль учнівських, батьківських та педагогічних громад з метою підтримки благодійницьких починань, виховання у дітей та молоді потреби і навиків благодійної діяльності, підтримка соціально активної учнівської молоді.

ІІІ. Термін проведення акції

         Акція проводиться щороку (лютий-квітень). Підсумком акції є міський благодійний аукціон, який проводиться 7 квітня в міському театрі драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка.

IV. Керівництво акцією

         Загальне керівництво підготовкою та проведенням акції здійснюється управлінням освіти і науки. Питання координації покладено на КМЦ МПДЮТ «Горицвіт».

V. Організація та проведення акції

5.1. Призначення відповідальних за організацію та проведення акції в районі та закладах. Складання планів заходів.

5.2. Проведення інформаційно-рекламної кампанії щодо висвітлення змісту та ходу проведення акції (листівки-звернення, флаєри, плакати, буклети, оголошення на сторінках в Інтернет – мережі, тощо).

5.3. Лідерам учнівського самоврядування, волонтерським загонам навчальних закладів очолити організацію, розробку та проведення заходів акції на місцях.

5.4.Педагогам-організаторам, керівникам волонтерських загонів провести організаційні заходи, навчання лідерів та волонтерів щодо ходу акції

5.5. Протягом акції в кожному загальноосвітньому та позашкільному навчальному закладі районів розмістити скриньки (опечатані) для благодійних внесків в рамках акції-марафону «Від серця до серця».

Запросити до участі батьків, педагогів, дітей. Провести інформаційно-агітаційну роботу серед них.

05.04.2013 – створити комісії з підрахунку благодійних коштів зі скриньок.

5.6.Провести районні благодійні виставки-ярмарки, публічні заходи (продаж сувенірної продукції, концерти, ігри, флешмоби, тощо) в рамках акції.

5.7. Виготовлення авторських художніх творів декоративно-образотворчого мистецтва (лотів) для благодійного аукціону.

25.03.2013 (до місця, де буде призначено аукціон – 07.04.2013) надати кращі творчі роботи для участі у міському благодійному аукціоні (по 4 роботи від району).

Критерії для відбору робіт:

-         художня цінність;

-         авторська робота;

-         якісне оформлення;

-         розмір робіт не менше 30х30 см;

-         роботи можуть бути особистими та колективними;

-         допускається надання колекції, диптихів, триптихів.

До робіт надаються опис із зазначенням автора та специфіки техніки виконання, кольорового рішення, задуму. Вказати орієнтовну початкову (стартову) вартість лоту.

5.8. 07.07.2013 проведення міського благодійного аукціону. Час проведення буде повідомлено додатково.

VІ. Підведення підсумків акції

До 02.04.2014 року подати в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» узагальнену по району інформацію, фото, відео або презентації за підсумками акції.

 

Категорія: Масові заходи | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1558 | Завантажень: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика