5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Методична скарбничка » Інформаційні хвилинки

День Святого Миколая
[ Викачати з сервера (23.0 Kb) ] 02.02.2013, 10:18

День Святого Миколая

 

Інформаційна хвилинка

 

Немає на нашій землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати нам руку допомоги.

Святий Миколай народився в мiстi Патарi, в Малiй Азiї, близько 280 року. Микола уже змалку був набожним. Пiсля смертi своїх батькiв вiн роздав свою спадщину бiдним людям, а сам вирушив до Палестини поклонитися святим мiсцям. Пiсля повернення додому вiн прийняв сан священика.

Вiдтодi Миколай допомагав усiм, хто потребував його ласки. Своїми молитвами вiн утихомирював бурю на морi, рятував хворих, вiн нiкому не вiдмовляв у порадi та дарував утiху.

Кожна дитина з нетерпiнням чекає на цей день. Бо Микола-чудотворець пiклується про дiтей, направляє їх на праведну дорогу.

День Святого Миколая — це веселе народне свято. Українські діти з нетерпінням чекають 19 грудня. Вони щиро вірять, щов цей день святий Миколай їм обов’язково щось подарує.

Як у всьому свiтi дiти чекають Санта Клауса, так на Українi дiти пишуть листи Святому Миколаю. У цих листах вони описують, що гарного, доброго вони зробили за рiк, розповiдають про свої мрiї та бажання.

І справді, кожен з вас уранці знаходить під подушкою або в черевичках якийсь подарунок. Але «дiд Миколай знає про все» i тому тiльки хороші, чемні, ввічливі та слухняні дiти отримують вiд нього дарунки, а неслухнянi — рiзку.

Тож дбайте про те, щоб здобути від Миколая у цьому році гарний подарунок!

 

В.Багірова

Лист до Чудотворця

Святий отче, Миколай!

Мою хату не минай!

Подаруй мені потіху

І торбину, повну сміху,

І здоров'я для родини,

Красну долю для Вкраїни!

Категорія: Інформаційні хвилинки | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1296 | Завантажень: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика