5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Методична скарбничка » Класні години

Поспішайте робити добро!
[ Викачати з сервера (22.5 Kb) ] 04.01.2013, 13:58

Поспішайте робити добро! 

Виховна хвилинка

 

Як ви думаєте, що таке добро А що таке зло?

 

Упродовж всієї своєї історії людство намагається відповісти на ці вічні питання. Давайте поміркуємо разом. Мені здається, що добро в першу чергу пов'язане з умінням радіти і співчувати, співпереживати, відгукуватися на відчуття інших і тримати свою душу відкритою.

 

Коли ми говоримо про людину «добрий», то маємо на увазі, що він готовий ' прийти на допомогу іншому, роблячи це не заради вигоди, не на показ, а безкорисливо, за велінням серця.

 

Але чи можна бути добрим взагалі, ніяк не проявляючи доброту в справах Мені здається, навряд чи. А чи можна примусити людину бути добрим Неможливо! У англійців із цього приводу є цікаве прислів'я «ви можете змусити коня підійти до води, але не можете змусити її пити». Добрі справи люди здійснюють за велінням серця, за наказом совісті, а не з примусу.

 

Чи є початком доброго відношення до людей уміння прощати Але необхідність і готовність прощати спричиняє за собою етичний пошук. Як співвіднести доброту і поблажливість, провину і покарання Відповіді на ці складні питання нам доводиться вирішувати все життя.

 

Але мені хочеться, щоб ви в будь-якій життєвій важкій ситуації пам'ятали слова Габріеля Гарсіа Маркеса «Завжди знайдуться люди, які захочуть заподіяти тобі біль. Але потрібно продовжувати вірити людям, тільки бути трохи обережніше».

Категорія: Класні години | Додав: dovg_vo
Переглядів: 927 | Завантажень: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика