5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Методична скарбничка » Тематичні бесіди

Токсикоманія – отрута для організму людини!
[ Викачати з сервера (24.0 Kb) ] 08.01.2013, 17:02

Токсикоманія – отрута для організму людини!

 

Токсичність – отруйність, тобто здатність деяких хімічних речовин робити шкідливий вплив (ураження) тваринним організмам. Значить – токсикоманія – це добровільне бажання ввести всередину організму отруту, а токсикомани – люди, що добровільно займаються цим. Є цілий ряд хімічних сполук (певні види розчинників фарб, деякі види клею на основі швидковисихаючих розчинників і тому подібне) запах яких має галюциногенні властивості при дії його на організм людини при сильній концентрації. Галюцинації – бачення, що виникають унаслідок розладу діяльності мозку. Вони бувають – зорові, слухові і так далі. 

Тепер ясно, що токсикомани – це люди, що бажають викликати у себе галюциногенні бачення за допомогою хімічних речовин. Різні клеї і розчинники коштують значно дешевше за напої і, при користуванні ними, відсутній запах з роту, супроводжуючий вживання алкоголю. 

Найстрашнішим для токсикоманів є ураження функцій головного мозку, яке поступово опускає людину до рівня тварини, не говорячи вже про рівень захворюваності серед цієї категорії людей і значне скорочення тривалості життя. 

Наркотики – група речовин переважно рослинного походження і так званого жирного ряду; надають пригноблюючу дію на головний мозок і, завдяки цьому, проводять усипляння і знеболення, а в невеликих дозах викликають ейфорію (блаженний стан) 

Наркоманія – хворобливий потяг до вживання наркотиків, а наркоман – людина страждаюча наркоманією. 

Наркотики – це черговий крок людини, що вже випробувала на собі дію алкогольних напоїв, запахів галюциногенних хімічних речовин. Як правило при цьому абсолютно не враховується дуже швидке звикання до наркотиків і придбання дуже стійкої наркотичної залежності. Наркотики уживаються, в більшості випадків, в пігулках, способом куріння соломи нарковміщуючих рослин і внутрішньовенних ін'єкцій нарковміщуючих речовин.

 

Вживання наркотиків – одна з найнебезпечніших шкідливих звичок людини. Людина крім того, що вживає наркотики, своїми руками значно укорочує собі життя, вона стає соціально небезпечною для суспільства. Користуючись не стерильними шприцами, наркомани, в більшості випадків заражаються вірусом імунодефіциту людини. Потрапивши в наркотичну залежність, наркомани, як правило, стають на шлях злочинів. Їм потрібно багато грошей, щоб придбати наркотик, і вони не зупиняються ні перед чим, щоб їх добути, тобто жодних моральних цінностей для наркозалежних людей не існує.

Категорія: Тематичні бесіди | Додав: dovg_vo
Переглядів: 840 | Завантажень: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика