5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

№296/0/212-14 Про підсумки обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій Край" у 2014 р.
[ Викачати з сервера (270.0 Kb) ] 20.05.2014, 09:34

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

22.04.2014                     м. Дніпропетровськ                    №296/0/212-14

Про підсумки обласного

етапу (експрес-виставки)

Всеукраїнської виставки-конкурсу

декоративно-вжиткового та

образотворчого мистецтв

«Знай і люби свій край»

у 2014 році


 

На виконання наказу департаменту освіти і науки від 14 березня 2014 року № 131/0/212-14 «Про проведення обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого  мистецтв «Знай і люби свій край» у 2014 році» 22 березня 2014 року було проведено обласний етап (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край». На виставці було представлено більш 2000 експонатів, біля 1000 авторів майже з усіх міст та районів області. Журі обласної експрес-виставки відзначило високий рівень творчих робіт, відповідність усіх експонатів регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям.

Виходячи з вищезазначеного


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Затвердити протоколи засідань журі по підведенню підсумків обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» у 2014 році (далі – Експрес-виставка), що додаються.
  2. Нагородити переможців Експрес-виставки грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до протоколів засідань журі та згідно зі списками (додатки 1,2).
  3. Нагородити грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогів, творчих керівників переможців  Експрес-виставки, за плідну працю по вихованню учнівської молоді засобами народного  мистецтва згідно зі списком (додаток 3).
  4. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» О.І. Кучмі:

4.1.Організувати нагородження переможців Експрес-виставки грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

4.2.Організувати участь переможців обласної Експрес-виставки у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» і направити роботи переможців (вибірково) до Українського державного центру позашкільної освіти (м. Київ).

  1. Керівникам управлінь освіти та науки, відділів освіти взяти до                   відома аналітичну довідку про підсумки обласного етапу Експрес-виставки (додаток 4).
  2. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти  на завідувача сектором позашкільної освіти та виховної роботи –
    Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – Середню В.Г.
  3.  

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                   О.І.ДЕМЧИК


 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 852 | Завантажень: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика