5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

№326/0/212-14 Про участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”
[ Викачати з сервера (41.5 Kb) ] 23.05.2014, 09:27

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

22.04.2014                         м. Дніпропетровськ                        №326/0/212-14

Про участь у Всеукраїнському

конкурсі з квітникарства

та ландшафтного дизайну

„Квітуча Україна” 

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2013 року № 1842 „Про затвердження Плану всеукраїнських заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік” та від 25 лютого 2013 року № 197 „Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 березня 2013 року за № 406/22938, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2014 року № 1/9-139 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну”, наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 23 квітня 2014 року № 32 „Про підсумки заочного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”, на виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 17 січня 2014 року № 17/0/212-14 „Про затвердження плану проведення масових заходів еколого-натуралістичного напряму на 2014 рік”, з метою залучення учнівської молоді до декоративного садівництва, квітникарства, озеленення закладів освіти 

 

НАКАЗУЮ: 

1. Директору комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Педану Ю.Ф.:

1.1. Укомплектувати команду учнів з числа переможців заочного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна” для участі в фінальному (очному) етапі конкурсу на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Києва з 20 по 22 травня 2014 року (за згодою батьків відповідно до особистих заяв).

1.2. Список учнів-учасників вищезазначеного заходу затвердити наказом по комунальному закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді”.

  1. Призначити керівників учнівської групи і покласти на них відповідальність за життя і здоров’я учнів в дорозі, під час заходу і проведення інструктажу з техніки безпеки та охорони життя.

2. Керівникам управлінь освіти і науки, відділів освіти:

2.1. Забезпечити участь учнів, фіналістів конкурсу, у даному заході відповідно до списку та особистих заяв батьків.

2.2. Призначити супроводжуючого, на якого покласти відповідальність за життя та здоров’я учнів від місця проживання до м. Дніпропетровська та зворотно.

3. Провести фінансування заходу за рахунок КФК 070802 „Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти” комунального закладу освіти „Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” згідно
з затвердженим кошторисом, що додається.

         4. Керівнику інформаційного прес-сектору комунального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Заржицькій Е.І. (за згодою) забезпечити висвітлення цього наказу на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

5. Координацію роботи за виконанням цього наказу покласти на завідувача сектору позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

  

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                             О.І.ДЕМЧИК  

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 695 | Завантажень: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика