5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

№333/0/212-14 Про контроль за організацією та проведенням урочистостей з нагоди вручення документів про освіту у 2014 році
[ Викачати з сервера (70.5 Kb) ] 23.05.2014, 09:31

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

22.04.2014                              м. Дніпропетровськ                     №333/0/212-14

 

Про контроль за організацією

та проведенням урочистостей

з нагоди вручення документів

про освіту у 2014 році


 

Відповідно до законів України “Про освіту”, “Про благодійництво та благодійні організації”, постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року №1222 (із змінами) “Про затвердження Порядку отримання благодійних внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти для потреб їх фінансування”, листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 09 квітня 2012 року № 1/9-272 “Щодо благодійних внесків”, з метою попередження зловживань службовим становищем працівниками навчальних закладів та організованого проведення випускних вечорів у 2013/2014 навчальному році


 

НАКАЗУЮ:


 

         1.Заступнику начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – начальнику відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Гаврилюк С.В. здійснити контроль за організацією і проведенням урочистостей з нагоди вручення документів про повну загальну освіту у 2013/2014 навчальному році;

         2. Затвердити графік чергування працівників департаменту освіти і науки облдержадміністрації під час проведення випускних вечорів, що додається.

         3. Керівникам управлінь, відділів освіти:

         3.1. Забезпечити 31 травня та 18, 19 червня 2014  року організоване  проведення урочистих подій, що підсумовують багаторічну навчальну і виховну роботу педагогічних та учнівських колективів у загальноосвітніх навчальних закладах.

          3.2. Розробити заходи спільно з органами Міністерства внутрішніх справ України щодо забезпечення належного правопорядку під час проведення випускних вечорів.

         3.3. Посилити контроль за поведінкою випускників у громадських місцях.

         3.4. Проінформувати чергового працівника департаменту освіти і науки облдержадміністрації про підсумки проведення випускних вечорів до 06.00 наступного дня після проведення вечорів за телефонами чергових працівників. У випадку необхідності терміново інформувати незалежно від часу згідно затвердженого графіку чергування.

         3.5. Запровадити жорсткий контроль за дотриманням вимог законодавства щодо збору благодійних і спонсорських внесків, прозорості їх використання.

         3.6. Покласти персональну відповідальність за незаконне збирання коштів на керівників навчальних закладів та установ освіти.

3.7. Забезпечити неухильне виконання Закону України «Про благодійництво та благодійні організації».

3.8. Заборонити незаконний збір коштів та матеріальних цінностей працівниками навчальних закладів.

3.9. Рекомендувати батьківським комітетам (радам) навчальних закладів розглянути питання щодо створення благодійних фондів відповідно до законодавства, у статутах цих фондів обумовити чіткий порядок надходження та використання коштів.

4. Здійснювати прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб виключно на добровільній основі відповідно до чинного законодавства з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображення у бухгалтерському обліку.

5. Забезпечити звітування керівників навчальних закладів щодо використання благодійних та спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами та батьківською громадськістю.

6. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Середню В.Г.,                     контроль залишаю за собою.


 


 

Виконуючий обов’язки                                    

Директора департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                               О.В. ПОЛТОРАЦЬКИЙ


 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 713 | Завантажень: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика