5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №116/0/212-14 Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у ЗНЗ Дніпроп.обл у 2013-14 н.р.
[ Викачати з сервера (159.0 Kb) ] 14.03.2014, 15:06
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ03.03.2014             м. Дніпропетровськ        №116/0/212-14

Про порядок закінчення навчального року

та проведення державної підсумкової атестації

у загальноосвітніх навчальних закладах

Дніпропетровської області

у 2013/2014 навчальному році

 

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 18 лютого 2008 року № 94 «Про затвердження положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 лютого 2008 року №151/14842, (зі змінами), від 27грудня 2013 року № 1844 «Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації», від 13 грудня 2000 року № 584 «Про затвердження положення про золоту медаль "За високі досягнення  у навчанні ” та срібну медаль "За досягнення  у навчанні”, зареєстрованого   в     Міністерстві   юстиції  України  19 грудня 2000 року  № 924/5145 (зі змінами),   листів   Міністерства    освіти    і    науки   України      від  20  травня   2013 року

№ 1/9-349 «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2013/2014 навчального року», від 14 лютого 2014 року № 1/9-115 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році» та з метою організованого закінчення навчального року

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Заступнику начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – начальнику відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Гаврилюк С.В.:

1.1. Здійснити протягом травня – червня  2014 року контроль за організацією та проведенням державної підсумкової атестації учнів у загальних середніх закладах освіти та проведенням навчальних екскурсій та навчальної практики згідно з річним планом департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2014 рік.

1.2. Провести нараду у квітні 2014 року з питань організованого закінчення 2013/2014 навчального року для заступників керівників  управлінь, відділів освіти.

1.3. Вирішити питання з Дніпропетровською обласною державною телерадіокомпанією щодо виділення ефірного часу для оголошення завдань державної   підсумкової  атестації  з  математики,   російської мови для учнів 9, 11 класів (квітень, червень 2014 року).

1.4. Забезпечити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства щодо нагородження Золотою та Срібною медалями випускників загальноосвітніх навчальних закладів згідно з графіком подачі документації навчальними закладами, що додається.

         1.5. Розмістити даний наказ на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

2. Ректору комунального закладу  «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  Романенку М.І.:

         2.1. Провести засідання керівників районних  методичних об’єднань з базових дисциплін з питання проведення державної підсумкової атестації протягом квітня – травня 2014 року.

         2.2. Розмістити на сайті комунального закладу  «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» та обласній педагогічній газеті "Джерело”:

методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації;

рекомендації щодо підготовки та проведення свята "Останній дзвоник”, урочистих зборів по врученню документів про повну та базову загальну середню освіту;

рекомендації учням, батькам щодо раціонального використання часу, емоційного розвантаження при підготовці до державної підсумкової атестації.

         2.3. Підготувати завдання для проведення державної підсумкової атестації та надати до 20 березня 2014 року у відділ загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

для учнів 9 класів з математики (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії);

з російської мови (диктант, 9 клас) – для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та іншими мовами національних меншин, випускників, які почали вивчати українську мову лише в поточному навчальному році;

для учнів профільних класів, які вивчали математику за рівнями: стандарту, академічного, фізико-математичного та поглибленого;

          завдання для дострокової атестації випускників 9, 11 класів з російської мови (переказ, 11 клас);

 

 

завдання для тих учнів, які хворіли під час проведення атестації.

2.4.Опублікувати даний наказ в інформаційному збірнику "Освіта Дніпропетровщини”.

3. Керівникам управлінь, відділів освіти, директорам навчальних закладів:

         3.1. Провести протягом квітня поточного року роз’яснювальну роботу серед керівників навчальних закладів, вчителів, учнів, батьківської громадськості, членів піклувальних рад щодо:

організованого закінчення 2013/2014 навчального року:                                               9 класи – 16 червня, 11 класи – 30 травня 2014 року; 

         проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти;

         участі у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень випускників 11-х класів, які виявили бажання вступати у вищі навчальні заклади.

3.2. Забезпечити своєчасне виконання навчальних планів і програм у загальноосвітніх навчальних закладах, в яких було тимчасово призупинено навчально-виховний процес через захворюваність на грип, зниження температури повітря, або з інших об’єктивних причин.

3.3. Тримати на постійному контролі питання щодо річного оцінювання навчальних досягнень учнів та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

3.4. Забезпечити проведення державної підсумкової атестації відповідно до чинного законодавства України:

         у 4-х класах з 13 травня по 22  травня 2014 року з 3-х предметів:

українська мова, читання, математика. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).

         у 9-х класах з 2 червня по 16 червня 2014 року з 5-ти предметів, з них:

2 червня о 8:20 – математика (інтегрована робота з алгебри та геометрії) – письмово за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;

9 червня о 8:20 – російська мова за вибором (диктант) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;

13 червня о 9:00 –  українська мова (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по телебаченню  (канал УТ-1 ) та радіо;

у 11-х класах з 23  по 29 травня 2014 року з 3-х предметів у письмовій формі, з них:

23  травня о 9:00 – українська мова (переказ, обов’язково) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо;

         26 травня о 8:20 – математика (інтегрована контрольна робота з алгебри та початків аналізу і геометрії) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо;

29 травня о 8:20 – російська мова (переказ для загальноосвітніх навчальних закладів (класах) з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин) та математика (за вибором) за завданнями, оголошеними департаментом освіти і науки облдержадміністрації в день атестації по обласному радіо.

3.5. Здійснювати проведення державної підсумкової атестації екстернів відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

3.6. Залучити вчителів початкової школи, вчителів - предметників       5–8 та 10 класів для надання допомоги під час літніх канікул учням, які за підсумками атестації з окремих предметів одержали бали з початкового рівня навчальних досягнень.

3.7. Розглянути питання, пов’язані із закінченням навчального року та випуском учнів на нарадах керівників навчальних закладів, педагогічних колективах за участю представників піклувальних рад та батьківської громадськості.

         3.8. Забезпечити:

         проведення свята "Останній дзвоник ” –  30 травня 2014 року;

вручення документів про повну загальну середню освіту на урочистих зборах  31 травня, про базову  освіту  18–19 червня  2014 року.

3.9. Категорично заборонити збір коштів для проведення державної підсумкової атестації учнів, урочистостей з нагоди вручення документів про освіту, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів та покласти  відповідальність за незаконне збирання коштів на керівників управлінь, відділів, закладів освіти.

3.10. Забезпечити погодження меню буфетної продукції (у разі необхідності її використання під час проведення свята) з відокремленими структурними підрозділами Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області за територіальною належністю.

         3.11. Подати до департаменту освіти і науки облдержадміністрації наступні документи:

наказ про організацію і проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації екстернів у 2013/2014 навчальному році до
7 березня 2014 року;

заявки на письмову атестацію (дострокову) випускників 9, 11-х класів – до  1 квітня 2014 року;

замовлення для письмової атестації з російської мови учнів  9,11-х класів, які почали вивчати українську мову лише в поточному навчальному році – до 1 квітня 2014 року;

подання управлінь, відділів освіти на претендентів на нагородження Золотою та Срібною медалями згідно з Положенням про Золоту медаль "За високі досягнення у навчанні» та Срібну медаль "За досягнення у навчанні ” та класні журнали 10 класу (2012/2013 н.р.) і 11 класу (2013/2014 н.р.), де є зазначені претенденти у відділ загальної середньої освіти  – до 8 травня 2014 року згідно з графіком, що додається;

графіки проведення свята "Останній дзвоник ” та урочистих зборів з вручення  документів  про  повну  загальну  середню  освіту  у  розрізі шкіл до 8 травня  2014 року;

пропозиції щодо відвідування керівництвом області, представниками Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України свята "Останній дзвоник ” та урочистих зборів (по 1 закладу з міст та районів області та по 5 навчальних закладів від м. Дніпропетровська, м. Кривого Рогу) з довідками - об’єктивками на навчальні заклади,  директорів та протоколом проведення свят, сценарієм до 8 травня 2014 року.

графіки проведення державної підсумкової атестації у 9, 11   (за 2 тижні до проведення ДПА), затверджений керівником управління, відділу освіти;

26 травня 2014 року письмові роботи  з української мови, російської мови (учні, які почали вивчати українську мову лише в поточному навчальному році), 27 травня  2014 року  з математики (учні, які навчаються за фізико-математичним профілем та  поглибленим вивченням математики) –  претендентів на нагородження золотою та срібною медалями, згідно з графіком, що додається;

заявки для проведення  атестації учнів 9, 11 (12)-х класів, які хворіли під час її проведення;

списки випускників, які пройшли державну підсумкову атестацію екстерном та відповідні накази – до 16 червня 2014 року;

робочі навчальні плани експериментальних навчальних закладів, які виконуються на Всеукраїнському, обласному рівнях з копіями документів, які спонукали їх розроблення (накази про експериментальну роботу, копії документів, що підтверджують надання відповідних грифів Міністерства авторським та експериментальним програмам тощо) –  до 1 липня 2014 року.

Інформацію подати у відділ загальної середньої освіти на паперових та електронних носіях.

4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на заступника начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти – начальника відділу загальної середньої освіти                  Гаврилюк С.В., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої  освіти  Середню В.Г.

 

 

Директор

департаменту освіти і науки

облдержадміністрації                    О.І. ДЕМЧИК

 


Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1230 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика