5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №50/0/212-14 від 03.02.2014 Про затвердження орієнтованого плану обласних семінарів, семінарів-практикумів "Веснянка"
[ Викачати з сервера (40.5 Kb) ] 11.02.2014, 11:35
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАІУКИ

Н А К А З


03.02.2014         м. Дніпропетровськ       №50/0/212-14

Про затвердження

орієнтованого плану

обласних семінарів,

семінарів-практикумів

з художньо-естетичного напрямку

по комунальному позашкільному

навчальному закладу

«Дніпропетровський обласний

дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»

Дніпропетровської обласної ради»

 на 2014 рік

 

           Відповідно до Указу Президента України від 25 червня 2013 року             № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти і науки в                       Україні на період до 2021 року», постанови Кабінету Міністрів України                 від 27 серпня 2010 року № 785 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», регіональної цільової соціальної програми «Освіта Дніпропетровщини                на 2013 – 2015 роки», затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради від 21 грудня 2012 року № 389-17/VІ, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2014 року № 21«Про затвердження Плану всеукраїнських заходів  з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на  2014 рік», з планом роботи комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» на 2014 рік, з метою виявлення і  підтримки обдарованих та талановитих дітей та учнівської молоді, популяризації їхньої творчості, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах     

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити орієнтований план обласних семінарів, семінарів-практикумів з художньо-естетичного напрямку по комунальному позашкільному навчального закладу  «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» на 2014 рік                     (далі – План), що додається.

 

2.      Керівникам управлінь освіти і науки, відділів освіти:

2.1.  Довести План до керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів для його врахування при плануванні роботи цих закладів на 2014 рік.

2.2.  Забезпечити участь методистів, керівників гуртків, завідувачів відділами у обласних семінарах, семінарах-практикумах.

3.      Директору комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» Кучмі О.І. забезпечити організаційно-методичний супровід обласних семінарів, семінарів-практикумів відповідно до напрямків позашкільної освіти.

4.     Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектором позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління  дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г. 

 

 

В.о.  директора департаменту

освіти і науки  облдержадміністрації    А.Л.ДЕМУРА


ДОДАТОК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 676 | Завантажень: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика