5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

НАКАЗ №592/0/212-13 Про підсумки проведення обласних конкурсів-змагань учнівської молоді з авіа- та ракетомодельного спорту у 2013 році
[ Викачати з сервера (246.0 Kb) ] 20.09.2013, 09:29

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ


НАКАЗ


23.07.2013 м.         Дніпропетровськ        №592/0/212-13


Про підсумки проведення

обласних конкурсів-змагань

учнівської молоді з авіа- та

ракетомодельного спорту у 2013 році

 

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 01.02.2013 № 71/0/212-13 «Про затвердження Графіку проведення обласних масових заходів зі спортивно-технічної творчості у 2013 році» та відповідно до плану роботи комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» на 2013 рік було організовано та проведено обласні  конкурси-змагання з авіамодельного (простіші моделі, мікромоделі, кордові,  вільнолітаючі, схематичні, радіокеровані моделі) та ракетомодельного спорту.

На підставі протоколів суддівських колегій

                  

НАКАЗУЮ:

 

         1. Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки проведення обласних конкурсів-змагань учнівської молоді з авіамодельного (простіші моделі, мікромоделі, кордові, вільнолітаючі, схематичні, радіокеровані моделі) та ракетомодельного спорту, що додається.

2. Директору комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Волковій Л.В.:

2.1. Нагородити грамотами, подяками та дипломами комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді»:

2.1.1. Керівників позашкільних навчальних закладів та їх колективи, за співпрацю по підготовці та проведенню обласних конкурсів-змагань згідно списку, що додається.

2.1.2. Керівників команд-призерів позашкільних навчальних закладів, за перемогу команди на обласних конкурсах-змаганнях, високі показники вихованців та вагомий внесок у розвиток науково-технічної творчості згідно списку, що додається. 

2.1.3.  Переможців і призерів в особистій першості та команди-переможниці обласних конкурсів-змагань за високі досягнення згідно списку, що додається.

3. Керівникам управлінь та відділів освіти області:

3.1. Проаналізувати аналітичну довідку та таблицю результативності, звернути увагу на показники участі та рівень підготовки команд, які наведені в таблиці, що додається.

3.2. Забезпечувати участь вихованців в обласних масових заходах зі спортивно-технічного напряму на наступний рік.

3.3. Проводити  щорічно районні, міські конкурси-змагання зі спортивно-технічного напрямку, формувати команди та забезпечувати їх участь в обласних конкурсах-змаганнях на підставі протоколів. Інформацію про проведені заходи надавати до Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

3.4. Керівникам відділів освіти сільських районів області взяти на контроль участь команди від району на обласних змаганнях з авіамодельного спорту (простіші моделі) серед сільських районів.

         4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектору позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

 

 

 

Виконуючий обовязки

директора департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                А.Л. ДЕМУРА

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 622 | Завантажень: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика