5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №708/0/212-12 від 12.09.12р. Про запровадження спецкурсу «Дніпропетровщина – регіон-лідер»
[ Викачати з сервера (34.0 Kb) ] 13.09.2012, 14:06

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

 

  12.09.2012                          м. Дніпропетровськ               № 708/0/212-12

 

Про запровадження спецкурсу

«Дніпропетровщина – регіон-лідер»

 

Відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 03.02.12 р № Р-47/0/3-12 «Про підготовку та відзначення у 2012  80-ї річниці створення Дніпропетровської області», з метою  виховання в учнів загальноосвітніх навчальних закладів почуття патріотизму, любові до рідного краю, покращення рівня знань учнів з історії рідного краю

 

НАКАЗУЮ:

 

     1. Заступнику начальника управління загальної середньої освіти − начальнику відділу середньої освіти Гаврилюк С.В. вжити організаційних заходів щодо запровадження з 01.01.2013 року  у загальноосвітніх навчальних закладах області спецкурсів, курсів за вибором, факультативів «Дніпропетровщина – регіон-лідер».

      2. Ректору Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Романенку М.І.:

     2.1. Розробити до 01.12.2012 р. навчальні програми з спецкурсів, курсів за вибором, факультативів «Дніпропетровщина – регіон-лідер». 

     2.2. Розмістити до 10.12.2012 р. навчальні програми з спецкурсів, курсів за вибором, факультативів «Дніпропетровщина – регіон-лідер» на сайтах  Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та головного управління освіти  і науки облдержадміністрації.

   2.3. Забезпечити протягом ІІ півріччя 2012 року курсову перепідготовку вчителів, які будуть викладати спецкурси, курси за вибором, факультативи «Дніпропетровщина – регіон-лідер». 

       3. Керівникам управлінь, відділів освіти області:

     3.1.Забезпечити впровадження з 01.01.2013 року спецкурсів, курсів за вибором, факультативів «Дніпропетровщина – регіон-лідер» у загальноосвітніх навчальних закладах.

   3.2.Організувати  протягом ІІ півріччя 2012 року курсову перепідготовку вчителів, які будуть викладати спецкурси, курси за вибором, факультативи «Дніпропетровщина – регіон-лідер» на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

    4. Координацію за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління загальної середньої освіти − начальника відділу середньої освіти Гаврилюк С.В, контроль – на заступника начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації – начальника управління загальної середньої освіти – Середню В.Г.

 

 

 

Начальник  головного управління                                                         

освіти і науки

облдержадміністрації                                              О.І.ДЕМЧИК

 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 724 | Завантажень: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика