5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №873/0/212-12 від 08.10.12 Про участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі для керівник МО з авіа-, авто-, ракетомодельного напрямків
[ Викачати з сервера (53.5 Kb) ] 24.10.2012, 08:43

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

 Н А К А З

 

 08 . 10.  2012                       м. Дніпропетровськ                           № 813/0/212-12

Про участь у Всеукраїнському

семінарі-практикумі для керівників

обласних методичних об’эднань з

авіа- , авто-, ракето- , судномодельного

напрямків, повітряних зміїв та радіоконструювання

 

          Відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 27.09.2012 № 09-48 «Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму» 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Волковій Л.В.:  

1.1. Сформувати делегацію від Дніпропетровської області  та забезпечити участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі  для керівників обласних методичних об’єднань з  авіа-, авто-, ракето-,  судномодельного напрямків, повітряних зміїв та  радіоконструювання з 01 по 05 листопада 2012 року у  м. Києві.

         1.2. Здійснити оплату витрат на участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі для керівників обласних методичних об’эднань за рахунок видатків по КФК 070802 згідно з затвердженим кошторисом, що додається.

         2. Керівникам управлінь освіти і науки виконкому Криворізької міської ради    Касимовій  Н.О.   (за згодою),  Дніпропетровської   міської  ради Гречину В.В. (за згодою), Дніпродзержинської міської ради Баштаненко О.М.,   Нікопольської  міської   ради Камбуру В.О  (за згодою),   Марганецької   міської ради Куліш І.М. (за згодою) та відділу освіти Софіївської райдержадміністрації Бугайчуку Р.Я. (за згодою). 

2.1. Направити з 01 по 05 листопада 2012 року до м. Києва членів делегації від Дніпропетровської області для участі у Всеукраїнському семінарі-практикумі керівників обласних методичних об’єднань згідно списку, що додається.

3. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на заступника начальника головного управління – начальника управління загальної середньої освіти Середню В.Г.

 

 

Начальник головного управління  

освіти та науки облдержадміністрації                                                   О.І.ДЕМЧИК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 809 | Завантажень: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика