5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №892/0/212-12 від 26.10.12 Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році в Дніпропетровській області
[ Викачати з сервера (4.08 Mb) ] 08.11.2012, 11:59


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Головне управління

освіти і науки


Український центр оцінювання

якості  освіти

Дніпропетровський

регіональний центр

оцінювання якості освітиН А К А З

 

26. 10. 2012  № 892/0/212-12          м. Дніпропетровськ    26.10.2012    № 60

 

Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році в Дніпропетровській області

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2004 № 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти” (із змінами), наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08.2012 № 943 "Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.09.2012 за №1558/21870, від 29.05.2008 № 479 "Про затвердження Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти”(із змінами),                                 від 03.11.2011 № 1254 "Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2012 році”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 02.12.2011 № 1395/20133, з метою організованого проведення в Дніпропетровській області зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (далі – ЗНО 2013), які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2013 році,

НАКАЗУЄМО:

1. Провести у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, світової літератури, іноземних мов (за вибором) – англійської, німецької, французької, іспанської.

2. Затвердити Календарний план підготовки та проведення в Дніпропетровській області зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2013 році (додається).

3. Головному спеціалісту відділу середньої освіти управління загальної середньої освіти головного управління освіти і науки облдержадміністрації  Захорольській В.М. вжити організаційних заходів щодо:

інформування громадськості з питань підготовки та проведення ЗНО 2013 спільно з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти            (далі - ДпРЦОЯО);

надання місцевими органами управління освітою ДпРЦОЯО пропозицій щодо формування мережі пунктів тестування, допомоги в доборі осіб, які будуть залучатися до проведення тестування та організації їхнього навчання;

організації надання медичної допомоги учасникам тестування, персоналу пунктів тестування спільно з управлінням охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації;

взаємодії з територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України з питань охорони правопорядку в місцях проведення тестування;

сприяння ДпРЦОЯО в організації та проведенні апробації тестових завдань, пробного тестування, перевірки відкритої частини тестових завдань;

розміщення наказу на сайті головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

4. Ректору Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Романенку М.І.:

4.1. Забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед педагогічної громадськості з питань ЗНО 2013.

4.2. Надати ДпРЦОЯО необхідну допомогу у організації та проведенні навчання осіб, які будуть залучатися до тестування.

4.3. Забезпечити проведення в навчальних закладах обласного підпорядкування інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань ЗНО 2013.

4.4. Опублікувати даний наказ у інформаційному збірнику «Освіта Дніпропетровщини».

5. Керівникам управлінь, відділів освіти:

5.1. Забезпечити проведення інформаційно-розяснювальної роботи з питань ЗНО 2013.

5.2. Надати ДпРЦОЯО пропозиції щодо формування мережі пунктів тестування, необхідну допомогу у доборі осіб, які будуть залучатися до проведення тестування та організації їхнього навчання.

5.4. Забезпечити створення безпечних умов учасникам тестування та зовнішнього оцінювання в місцях проведення тестування.

5.5. Організувати спільно з місцевими органами управління охорони здоров’я надання медичної допомоги учасникам тестування та персоналу пунктів тестування.

5.6. Організувати спільно з місцевими органами Міністерства внутрішніх справ України охорону правопорядку в місцях проведення тестування.

5.7. Сприяти ДпРЦОЯО в організації та проведенні апробації тестових завдань, пробного тестування, перевірки відкритої частини тестових завдань.

6. Керівникам вищих та професійно-технічних навчальних закладів надати необхідну допомогу ДпРЦОЯО у доборі осіб, які будуть залучатися до проведення тестування та організації їхнього навчання, сприяти організації та проведенню апробації тестових завдань, пробного тестування, використанню навчально-матеріальної бази закладів для створення пунктів тестування, забезпечити безпечні умови учасникам пробного тестування, зовнішнього оцінювання при проведенні тестування на базі вищих навчальних закладів.

7. Начальнику відділу інформаційних технологій ДпРЦОЯО Куніну Д.М. забезпечити розміщення даного наказу у службовому розділі веб-сайту ДпРЦОЯО.

8. Заступникові начальника управління загальної середньої освіти – начальнику відділу середньої освіти  головного управління освіти і науки облдержадміністрації Гаврилюк С.В довести даний наказ до відома керівників міських, районних органів управління освітою.

9. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на заступника начальника управління загальної середньої освіти – начальника відділу середньої освіти  головного управління освіти і науки облдержадміністрації Гаврилюк С.В., заступника директора ДпРЦОЯО Останкіну О.В., контроль за виконанням даного наказу залишаємо за собою.

Начальник головного


управління освіти і науки


облдержадміністрації                                            

                              О.І.ДЕМЧИК

Директор Дніпропетровського 

регіонального центру

оцінювання якості освіти

                  М.М.ГОРБЕНКО–ХВАСТУНОВА

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 779 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика