5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №898/0/212-12 від 26.10.12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДНЗ
[ Викачати з сервера (138.5 Kb) ] 09.11.2012, 11:39

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 


Н А К А З

 

26.10.2012                       м. Дніпропетровськ               № 898/0/212-12


Про проведення обласного туру

Всеукраїнського огляду-конкурсу на

кращий стан фізичного виховання

в дошкільних навчальних закладах

 

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського огляду – конкурсу кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України
від 11.03.2009 №233 (далі – Всеукраїнський огляд-конкурс) та з метою підвищення якості навчально-виховного процесу з фізичної культури в дошкільних навчальних закладах області

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Затвердити склад оргкомітету обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу, що додається.

2. Затвердити склад журі обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу в дошкільних навчальних закладах, що додається.

3. Керівникам управлінь, відділів освіти:

3.1. Організувати та провести до 1 лютого 2013 року міські та районні тури Всеукраїнського огляду-конкурсу в дошкільних навчальних закладах.

3.2. Подати заявку на переможців для участі в обласному турі Всеукраїнського конкурсу до кафедри філософії і культури здоров’я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (далі – ДОІППО) до 1 березня 2013 року.

4. Ректорові ДОІППО Романенкові М.І., начальнику Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки України Бурі Є.О. провести до 1 квітня 2013 року обласний тур Всеукраїнського огляду-конкурсу та подати заявку на переможців до Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу. 

5. Здійснити витрати, пов’язані з організацією та проведенням І та ІІ турів конкурсу за рахунок місцевих бюджетів та залучених коштів спонсорів, меценатів, приватних осіб.

6. При підготовці та проведенні Всеукраїнського огляду-конкурсу керуватися Положенням  про проведення Всеукраїнського огляду – конкурсу кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2009 №233.

7.   Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на начальника відділу дошкільної освіти,  виховної роботи та  соціального захисту Ісаєву О.В., контроль – залишаю за собою.

 

 

Начальник головного

управління освіти і науки

облдержадміністрації                                                       О.І.ДЕМЧИК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 848 | Завантажень: 553 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика