5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ №927/0/212-12 від 31.10.12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури
[ Викачати з сервера (128.5 Kb) ] 09.11.2012, 11:47

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 


Н А К А З

 

31.10.2012                      м. Дніпропетровськ               № 927/0/212-12

 

Про проведення обласного туру

Всеукраїнського конкурсу

на кращий інноваційний урок фізичної

культури та урок фізичної культури з

елементами футболу

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України  від 06.04.2006 № 270 «Про Всеукраїнський конкурс на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Всеукраїнський конкурс) та з метою участі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів в обласному турі Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Затвердити склад оргкомітету обласного туру Всеукраїнського конкурсу, що додається.

2. Затвердити склад журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та склад журі на кращий урок фізичної культури з елементами футболу, що додаються.

3. Керівникам управлінь, відділів освіти області:

3.1.Організувати та провести серед вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів протягом грудня 2012 року – лютого 2013 року І тур Всеукраїнського конкурсу.

3.2. Подати заявку на переможця   для участі в обласному турі  на кафедру філософії і культури здоровя Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (далі - ДОІППО) до 10.03.2013 року .

3.3. Фінансування І туру конкурсу здійснити за рахунок місцевих коштів.

4. Ректору ДОІППО Романенкові М.І., начальнику Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки України Бурі Є.О.: 

4.1. Організувати та провести серед вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів області ІІ тур Всеукраїнського конкурсу  у березні 2013 року.

4.2. Подати звіт та заявку на абсолютного переможця обласного туру для участі у Всеукраїнському конкурсі до 01.10.2013 року.

4.3. Узгодити з начальником управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради Гречиним В.В. базовий навчальний заклад для проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу до 01.03.2012року.

4.4. Витрати, пов'язані з організацією та проведенням обласного туру Всеукраїнського конкурсу здійснити за рахунок обласного бюджету.

         5. При підготовці та проведені Всеукраїнського конкурсу керуватися Умовами проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 06.04.2006 № 270.

6. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на  заступника начальника головного управління освіти науки – начальника управління загальної середньої освіти Середню В.Г., контроль – залишаю за собою.

 

Начальник головного

управління освіти і науки

облдержадміністрації                                                   О.І.ДЕМЧИК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 863 | Завантажень: 271 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика