5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ ДОН ДОДА №131/0/212-14 Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва "Знай і люби..
[ Викачати з сервера (42.0 Kb) ] 24.03.2014, 10:52

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

14.03.2014                           м. Дніпропетровськ                       №131/0/212-14 

Про проведення обласного етапу (експрес-виставки)

Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і

образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край»

у 2014 році
 
 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 686-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2013 року  № 1842 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік», наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25 січня 2014 року № 33/0/212-14 «Про затвердження орієнтовного плану обласних масових заходів з дітьми та учнівської молоддю з художньо-естетичного напрямку по комунальному позашкільному навчальному закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради»  на 2014 рік»,  з метою виявлення, підтримки обдарованих та талановитих дітей та учнівської молоді, популяризації їх творчості з декоративно-вжиткового мистецтва, традиційних народних промислів і ремесел та образотворчого мистецтва.

 Виходячи з вищезазначеного
 

НАКАЗУЮ:
 

  1. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради» Кучмі О.І. здійснити  організаційні заходи щодо проведення  обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» у 2014 році (далі – Конкурс).
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення щорічного обласного етапу (експрес-виставки) Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» у 2014 році, що додається.
  3. Витрати на проведення щорічного обласного етапу Конкурсу провести за рахунок КФК 070802 «Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти» комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради».
  4. Затвердити склад журі Конкурсу, що додається.
  5.  Керівникам управлінь освіти і науки, відділів освіти:

5.1. Організувати та провести районні, міські етапи обласного Конкурсу протягом лютого-березня 2014 року відповідно до інформаційно-методичних рекомендацій.

5.2.Начальнику управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради Сафроновій Л.Б. (за згодою) забезпечити проведення обласного етапу Конкурсу 22 березня 2014 року у приміщенні Дніпропетровського Палацу дітей та юнацтва (Набережна Перемоги, 5).

5.3.Витрати на відрядження працівників, доставку експонатів, виставкових форм віднести за рахунок організацій, що відряджають.

6. Координацію роботи по виконанню цього наказу покласти на головного спеціаліста сектору позашкільної освіти та виховної роботи – Горбань В.О.,  контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.
 

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації          О.І.ДЕМЧИК
 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 585 | Завантажень: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика