5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ ДОН ДОДА №210/0/212-14 Про проведення Всеукраїнських відкритих змагань на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти
[ Викачати з сервера (68.0 Kb) ] 18.04.2014, 11:12

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

09.04.2014                         м. Дніпропетровськ                        №210/0/212-14

 

Про проведення Всеукраїнських

відкритих змагань на Кубок

Українського державного центру

позашкільної освіти з повітряних

зміїв


 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2013 року № 1842 ,,Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік”, відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від 25 березня 2014 року № 03-25 „Про проведення Всеукраїнських змагань на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв”, з метою розвитку науково-технічної творчості


 

НАКАЗУЮ:


 

1. Директору комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Волковій Л.В.:

1.1. Організувати та провести Всеукраїнські змагання на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв
з 22 по 25 квітня 2014 року на базі комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.

1.2. Сформувати та забезпечити участь збірної команди в Дніпропетровської області у вищевказаному заході.

1.3. Здійснити оплату витрат на відрядження за рахунок видатків
по КФК 070802 згідно з затвердженим кошторисом, що додається.

2. Керівникам управлінь освіти та науки виконкому Дніпропетровської міської ради Сафроновій Л.Б. (за згодою), Криворізької міської ради
Касимовій Н.О. (за згодою) та Нікопольської міської ради Сафоновій В.В.:


 

2.1. Направити з 22 по 25 квітня 2014 року членів збірної команди до м. Дніпропетровськ для участі у Всеукраїнських відкритих змаганнях на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти з повітряних зміїв відповідно списку, що додається (додаток 1).

2.2. Забезпечити участь членів суддівської колегії у Всеукраїнських відкритих змагань на Кубок Українського державного центру позашкільної освіти повітряних зміїв відповідно до списку, що додається (додаток 2).

2.3. Покласти відповідальність за життя та здоров’я учасників в дорозі та під час проведення заходу на супроводжуючих осіб.

3. Керівнику інформаційного прес-сектору ,,Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти’’ Заржицькій Е.І. (за згодою) забезпечити висвітлення інформації про проведення вищезазначеного заходу на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектором позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.
 


 


 

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації                                              О.І.ДЕМЧИК


 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 752 | Завантажень: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика