5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ ДОН ДОДА №40/0/212-14 від 29.01.2014 Про організацію та проведення обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнського конкурсу „Моральний вчинок"
[ Викачати з сервера (42.5 Kb) ] 11.02.2014, 10:05
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

НАКАЗ

  29.01.2014              м. Дніпропетровськ       №40/0/212-14

Про організацію та проведення

обласного (ІІІ) етапу Всеукраїнського

конкурсу „Моральний вчинок”

 

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2013р. № 1/9-748 „Про Всеукраїнський конкурс „Моральний вчинок” та листа Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі
від 13 листопада 2013р. № 2017/5-06/05, з метою підвищення громадянської культури учнів та студентів, поширення системи етичних норм, правил суспільної поведінки, популяризації суспільно значущих форм діяльності

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити склад організаційного комітету та журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Моральний вчинок” (далі – Конкурс), що додається.

2. Директору комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр „Веснянка”
Кучмі О.І. забезпечити організацію та проведення ІІІ етапу Конкурсу та подання матеріалів переможців на підсумковий Всеукраїнський етап конкурсу.

3. Начальнику відділу науки та вищої освіти Шумік І.В., начальнику відділу професійно-технічної освіти Скляру В.І., завідувачу сектору позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., директорові навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Василиненку В.М., керівникам професійно-технічних та вищих І-ІІ рівнів акредитації (за згодою) навчальних закладів вжити організаційних заходів щодо участі учнів та студентів в обласному етапі Конкурсу та забезпечити своєчасне надання конкурсних матеріалів до організаційного комітету Конкурсу (сектор позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації).

4.  Ректорові комунального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Дніпропетровської обласної ради Романенку М.І., директорові навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Василиненку В.М. забезпечити методичний супровід Конкурсу та участь фахівців у роботі організаційного комітету й журі згідно із затвердженим складом.

5. Керівникам управлінь освіти та науки, відділів освіти:

5.1. До 10 лютого 2014 року надати статистичну довідку про підсумки проведення районних (міських) етапів Конкурсу до сектору позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

5.2. До 17 лютого 2014 року надати до організаційного комітету Конкурсу матеріали переможців (сектор позашкільної освіти та виховної роботи управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації).

5.3. При підготовці матеріалів для участі в ІІІ етапі Конкурсу керуватись Положенням про Всеукраїнський конкурс „Моральний вчинок”, затвердженим рішенням Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі від 26 вересня 2013р. №18, що додається.

5.4. Забезпечити висвітлення підсумків проведення І та ІІ етапу Конкурсу на сайтах управлінь освіти та науки, відділів освіти, закладів освіти.

6. Керівнику інформаційного прес-сектору комунального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Дніпропетровської обласної ради Заржицькій Е.І. (за згодою) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації та на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації підсумки проведення Конкурсу.

7. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Кравченко Л.А., начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.,
контроль – на заступника директора департаменту Демуру А.Л.

 

 

 

 

Директор департаменту

освіти і науки облдержадміністрації     О.І.ДЕМЧИК


 

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 640 | Завантажень: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика