5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

Наказ ДОН ДОДА від 14.01.14 №7/0/212-14 Про затвердження Планів проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах
[ Викачати з сервера (52.3 Kb) ] 24.01.2014, 10:26

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ


НАКАЗ


14.01.2014      м. Дніпропетровськ     №7/0/212-14


Про затвердження Планів

проведення обласних та участі у

всеукраїнських і міжнародних заходах

учнівської молоді з науково-технічної

творчості на І квартал 2014 року

 

Відповідно до плану роботи комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» на 2014 рік

                                                         

НАКАЗУЮ:

      

1. Затвердити Плани проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах учнівської молоді з науково-технічної творчості на                      І квартал 2014 року (далі - Плани), що додаються.

2. Довести Плани проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах учнівської молоді з науково-технічної творчості на                       І квартал 2014 року до  керівників управлінь і відділів освіти області.

3. Затвердити кошториси на проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах учнівської молоді з науково-технічної творчості.

4. Керівникам управлінь і відділів освіти:

4.1. Довести Плани до відома керівників позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів.

4.2. Забезпечити участь дітей та учнівської молоді в обласних, всеукраїнських і міжнародних заходах.

5. Директору комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Волковій Л.В.:

5.1. Надати до фінансово-економічного відділу кошториси на проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах з учнівською молоддю з науково-технічної творчості, відповідно затверджених Планів.

5.2.  Здійснити організаційні заходи, щодо проведення обласних та участі у всеукраїнських і міжнародних заходах з науково-технічної творчості, відповідно затверджених Планів.

5.3. Здійснити оплату витрат на організацію, проведення та участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях, конкурсах згідно затверджених кошторисів.

  6. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектору позашкільної освіти та виховної роботи                    Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г

 

 

Директор департаменту                                         освіти і науки облдержадміністрації      О.І.ДЕМЧИК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 619 | Завантажень: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика