5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН

НАКАЗ від 27.06.2013 №536/0/212-13 Про підсумки проведення обласного конкурсу юних дизайнерів
[ Викачати з сервера (92.0 Kb) ] 19.09.2013, 09:24
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
НАКАЗ
27.06.2013       м. Дніпропетровськ        №536/0/212-13

Про підсумки проведення

обласного конкурсу юних

дизайнерів

 

Відповідно  до плану роботи комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» на 2013 рік, проведено обласний конкурс юних дизайнерів.        

За підсумками проведення конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1. Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки проведення   обласного конкурсу юних дизайнерів, що додається.

2. Директору комунального позашкільного навчального закладу  «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Волковій Л.В.:

         2.1.  Організувати нагородження грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації педагогічних працівників закладів освіти області  за високий рівень робіт вихованців, представлених на обласний конкурс юних дизайнерів відповідно списку, що додається.

2.2. Нагородити грамотами комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» команди - переможці обласного конкурсу, команди – лауреати обласного конкурсу за номінаціями згідно таблиці, що додається.

2.3. Організувати виставку робіт, що прийняли участь  у конкурсі під час проведення обласного свята дитячої технічної творчості у рамках оголошеного в Україні року дитячої творчості.

3. Керівникам управлінь, відділів освіти:

3.1. Проаналізувати участь закладів освіти в обласному конкурсі відповідно до аналітичної довідки та таблиць. Інформацію надати до сектору позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки            облдержадміністрації до 01.07.2013                     

2

3.2. Вжити заходів щодо розвитку гуртків художньо – технічного профілю, в тому разі  дизайну, особливо у багатопрофільних закладах позашкільної освіти як складової частини науково – технічного напрямку позашкільної освіти.

  3.3. Під час організації навально-виховного процесу сприяти розвитку креативних компетенцій керівників гуртків художньо – технічного профілю для можливості залучення  до участі у щорічному обласному творчому конкурсі юних дизайнерів.

 4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектору позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління  дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

 

 

Директор департаменту освіти

і науки облдержадміністрації                           О.І.ДЕМЧИК

Категорія: Накази, листи, розпорядження ДОДА ДОН | Додав: dovg_vo
Переглядів: 669 | Завантажень: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика