5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Наказ №1343 від 22.11.11 "Про затвердження Критеріїв системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів"
[ Викачати з сервера (43.5 Kb) ] 27.12.2011, 15:05

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

№1343 від 22 листопада 2011 року

 

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

13 грудня 20011 за № 1436/20174

 

Про затвердження Критеріїв системи

рейтингового оцінювання діяльності

загальноосвітніх навчальних закладів

 

На виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 27 квітня 2011 року №504, з метою стимулювання підвищення якості освіти та здійснення моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів наказую:

 

1. Затвердити Критерії системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, що додаються.

2. Державній інспекції навчальних закладів (Гончаренко М.Ф.), Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), Інституту інноваційних технологій та змісту освіти (Удод О.А.):

2.1. Продовжити експеримент щодо розроблення та запровадження автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів України "Рейтинг" на базі даних Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

2.2. Щороку, починаючи з 2013 року, здійснювати моніторинг ефективності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів за попередній календарний рік відповідно до затверджених Критеріїв.

2.3. Щороку до 1 березня, починаючи з 2014 року, результати рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів за попередній рік висвітлювати на офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту України.

2.4. Забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Сприяти розробленню та запровадженню автоматизованої інформаційної системи моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів України "Рейтинг".

 3.2. Щороку до 15 лютого, починаючи з 2014 року, забезпечувати внесення інформації загальноосвітніми навчальними закладами до Єдиної державної електронної бази з питань освіти для подальшого оброблення в автоматизованій інформаційній системі моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів України "Рейтинг".

 4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Б.М. Жебровського.

 5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Міністр       Д.В. Табачник

Категорія: Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1033 | Завантажень: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика