5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Наказ №21-К від 19.01.2012 "Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив»"
[ Викачати з сервера (251.0 Kb) ] 02.02.2012, 09:00

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

 

19.01.2012                                                                                           №_21-К

  

Про присвоєння та підтвердження  

почесних звань «Народний художній колектив» 

і «Зразковий художній колектив»

 

 

         Відповідно до пунктів 1.2,1.3, ш 2.7 Положення про «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.08.2002 № 461,зареєстрованого Міністерстві юстиції України 20.11.2002 р. % 936/7224, та на підставі рішення експертної комісії Міністерства з питань присвоєння, підтвердження, зняття почесних звань учнівським, студентським і педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України

           

НАКАЗУЮ:

 

      1.  Присвоїти, підтвердити почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» учнівським, студентським та педагогічним творчим колективам, що діють у навчальних закладах системи освіти України,  за списками згідно з додатками 1- 4.

    2. Зняти почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» з учнівських, студентських та педагогічних творчих колективів як таких, що припинили свою діяльність згідно з додатками 5-6.

       3.  Начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів:

     3. 1. Сприяти створенню необхідних умов для здійснення навчально-виховного процесу і організації діяльності творчих колективів, забезпечення приміщенням, інструментарієм, сценічним одягом, технічними засобами та кваліфікованими кадрами, що мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив», визначених у додатках 1-4.

     3.2. Відзначити керівників колективів, що мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив», за сумлінну роботу у вихованні учнівської та студентської молоді.

      4.     Українському державному центру позашкільної освіти (В.В.Ткачук): 

     4.1. Надавати  консультації навчальним закладам при підготовці матеріалів для подання оглядовим і експертній комісіям з присвоєння та підтвердження  почесних звань «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

     5.     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

  Заступник Міністра                                                                 Б. М. Жебровський
Категорія: Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1298 | Завантажень: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика