5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Наказ МОН від 10.01.14 №21 Про затвердження плану всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПНЗ на 2014р.
[ Викачати з сервера (143.0 Kb) ] 24.01.2014, 11:08

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

 10.01.2014                                                              № 21

 

 

 

Про  затвердження плану всеукраїнських

заходів з підвищення кваліфікації

педагогічних працівників позашкільних

навчальних закладів на 2014 рік 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», пунктів 3 і 4 завдань і заходів з виконання Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р.  № 785,              з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників системи позашкільної освіти  

 

НАКАЗУЮ :

 

        1. Затвердити план всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікацій педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2014 рік       (далі - План), що додається.

       2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, директорам департаментів (начальникам управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

      2.1. Забезпечити участь у всеукраїнських заходах педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів відповідних категорій.

      2.2. Сприяти проведенню всеукраїнських заходів, які передбачені у Плані на базі позашкільних навчальних закладів освіти області.

       3. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Левіна І. Є.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.), Міжнародному дитячому Центру-комплексу «Золотий ключик» (Пермякова Н. П.):

        3.1. Забезпечити організацію, проведення та методичний супровід всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів відповідно до напрямів позашкільної освіти.

3.2.  Подавати  відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини  департаменту професійно-технічної освіти (Середницька А. Д.)  не пізніше ніж за місяць до початку заходу на погодження план його проведення та до 10 січня 2015 року звіт про їх виконання.

        4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 


 

 Заступник Міністра                                      Б. М.Жебровський    

Категорія: Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1038 | Завантажень: 70 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика