5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Наказ від 14.07.14 №936 Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю
[ Викачати з сервера (222.5 Kb) ] 20.08.2014, 11:01

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

 14.08.2014                                                                       № 936

 

Про затвердження Плану всеукраїнських

і міжнародних організаційно-масових

заходів з дітьми та учнівською молоддю

на 2014/2015 навчальний рік за основними

напрямами позашкільної освіти

 

 

 

На виконання статті 8 Закону України «Про позашкільну освіту», пункту 23 Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433, з метою визначення рівня практичної підготовки вихованців позашкільних навчальних закладів, організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План всеукраїнських і міжнародних  організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014/2015 навчальний рік за основними напрямами позашкільної освіти (далі – План), що додається.

2. Директорам (начальникам) департаментів, управлінь освіти і науки обласних та Київської міської державної адміністрації:

2.1. Довести План до керівників позашкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для його врахування при плануванні роботи цих закладів на 2014/2015 навчальний рік.

2.2. Сприяти участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських  та міжнародних заходах.

3. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В.В.) не пізніше ніж за місяць інформувати листами обласні департаменти (управління) освіти і науки про уточнені строки,  місце та плани проведення заходів.

4. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Шкура Г. А.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.):

4.1. Забезпечити організаційно-методичний супровід всеукраїнських, регіональних і міжнародних заходів відповідно до напрямів позашкільної освіти.

4.2.  Подавати  відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини  департаменту професійно-технічної освіти (Середницька А. Д.) до 10 червня 2015 року звіт про їх виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Заступник Міністра                         Павло Полянський   

Категорія: Накази, листи, розпорядження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України | Додав: dovg_vo
Переглядів: 676 | Завантажень: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика