5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

№177 від 17.04.14 Про підсумки проведення міського етапу обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості "Моє придніпров'я"
[ Викачати з сервера (139.0 Kb) ] 29.04.2014, 08:57

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

      

17.04.2014

           м.Кривий Ріг

                № 177


 

Про підсумки проведення міського

етапу  обласного огляду-конкурсу

дитячої художньої творчості серед учнів

загальноосвітніх   та  позашкільних

навчальних закладів «Моє Придніпров’я»,

присвяченого 200-річчю з дня народження

Т.Г.Шевченка


 


 

На виконання наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 01.04.2014 №159 «Про проведення міського туру обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка» в квітні 2014 року в районах міста пройшли огляди творчих програм, в яких взяли участь учні 53 загальноосвітніх та вихованці 11 позашкільних навчальних закладів.

З 31.03.2014 по 04.04.2014 на базі МПДЮТ «Горицвіт» відбувся міський тур обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, переможцями якого у вокальному, хоровому, хореографічному, інструментальному, театральному жанрах стали 31 творчий колектив та 11 окремих виконавців з 10 загальноосвітніх та 9 позашкільних навчальних закладів міста (всього 697 учасників віком від 5 до 18 років) (додаток 1).

Міський тур даного огляду-конкурсу показав, що в місті продовжується робота щодо виявлення і підтримки дитячих художніх колективів та окремих виконавців, удосконалюється робота з естетичного розвитку дітей та юнацтва, популяризуються творчі досягнення колективів, які мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради переможців міського етапу обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я», присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка в номінаціях:

«Хореографія»

«Народна хореографія»:

  • НХК ансамбль народного танцю «Горицвіт» МПДЮТ «Горицвіт», керівник В.Тяглий;
  • НХК ансамбль народного танцю «Райдуга»  ЦДЮТ Дзержинського району, керівники А.Малега, С.Бондар.


 

«Ансамблі бальних танців»:

  • ЗХК ансамбль бального танцю «Юність» МПДЮТ «Горицвіт», керівник В.Коваленко;
  • ЗХК ансамбль бального танцю «Лілія» ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району, керівник Л.Данилова;
  • студію бального танцю «Каприз» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівник П.Логвиненко.

«Естрадна, сучасна хореографія»:

  • НХК студію естрадного танцю «Ренесанс» ПДЮТ Центрально-Міського району, керівники А.Рідош, І.Рідош;
  • НХК театр танцю «Імідж» ЦДЮТ Дзержинського району, керівник Г.Малютіна;
  • ЗХК студію естрадно-спортивного танцю «Ювента» ПДЮТ Центрально-Міського району, керівники І.Шепеленко, Т.Шаблій;
  • ЗХК театр сучасної хореографії «Гармонія» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівник Н.Бокулєва;
  • ЗХК театр сучасної хореографії «Алегро»  ЦДЮТ Дзержинського району, керівник Т.Костенко;
  • ЗХК ансамбль естрадного танцю «Вибрики» КЗШ №21 Саксаганського району, керівник С.Кудря;
  • ЗХК хореографічний ансамбль «Іскорка» ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району, керівник Н.Шульц;
  • ЗХК хореографічний ансамбль «Очаровашки», ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району, керівник О.Чемізова;
  •  колектив сучасного танцю «Фреш» КСШ №107 Саксаганського району, керівник Н.Бєркова;
  • колектив сучасного танцю «Прайд» КЗШ №43 Саксаганського району, керівник О.Селезньова.

«Вокальний жанр»

«Солісти»:

  • Олександру Трюхан, ученицю КЗШ №126 Жовтневого району, керівник В.Лутченко;
  • Дмитра Архіпова, учня КЗШ №112 Жовтневого району, керівник В.Матвійчук;
  • Владислава Головчака, соліста студії естрадного вокалу «Music site» КЗШ №68 Саксаганського району, керівник М.Степанюк;
  • Ксенію Попову, вихованку студії естрадного співу «Зоряний шлях» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівник Л.Андросова;
  • Дарію Коломоєць, солістку вокальної студії «Серпантин» ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району, керівник М.Лісова;
  • Валерію Лебідь, ученицю КЗШ №55 Тернівського району, керівник В.Рожук;
  • Вікторію Бакун, солістку арт-клубу «А-соль» ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району, керівник Л.Жемелинська.

«Вокальні ансамблі»:

  • ЗХК театр естрадної пісні «Глорія» МПДЮТ «Горицвіт», керівники І.Горова, О.Болгаріна;
  • ЗХК театр пісні «Зустріч» ПДЮТ Центрально-Міського району, керівник К.Четкова;
  • студію естрадного співу «Зоряний шлях» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівники Л.Андросова;
  • арт-клуб «А-соль» ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району керівник Л.Жемелинська;
  • арт-студію «Дитячий світ» КЗСШ №4 Дзержинського району, керівник Н.Журавель.

«Хорові колективи»:

  • ЗХК хор «Водограй» КЗШ №26 Дзержинського району, керівник О.Скляр;
  • хор «Райдуга» КЗШ №73 Інгулецького району, керівник Л.Поліщук.

«Театральний жанр»

«Театральні колективи»:

  • НХК студію акторської майстерності «САМ» ЦДЮТ Дзержинського району, керівники Т.Вєтковська, О.Довгій;
  • театральна студію «Ванильные качели» МПДЮТ «Горицвіт», керівник Є.Морозова-Попова.

«Театри мод»:

  • НХК театр моди «Дебют» ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району, керівник Т.Ширшова;
  • ЗХК театр авангардної моди «Мадонна», МПДЮТ «Горицвіт», керівник В.Бондар;
  • театр моди «Подіум» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району, керівники Л.Драченко, М.Саламахіна.

«Художнє читання»:

  • Поліну Фролову, вихованку НХК студія акторської майстерності «САМ» ЦДЮТ Дзержинського району, керівник О.Довгій;
  • Катерину Нацентову, Миколу Юрченко, вихованців гуртка «Художнє слово» ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району, керівник В.Удовенко.

«Інструментальний жанр»

  • ЗХК оркестр народних інструментів «Гармошечка» МПДЮТ «Горицвіт», керівник О.Вовк;
  • джаз-студію «Снейк» ЦДЮТ Дзержинського району, керівник Є.Соколов;
  • ВІА «Електрокул» ЦДЮТ Дзержинського району, керівник Н.Щербань;
  • фольклорний колектив «Троїсті музики» ЦДЮТ «Дружба» Довгинського району, керівник Н.Глушко;
  • Кириченко Антона, вихованця музичної студії «Поступ» ЦДЮТ «Ріднокрай» Інгулецького району, керівник Ю.Переверзєв.


 

  1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради керівникам колективів, що визнані переможцями міського етапу обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я»:
  • А.Малезі, керівнику НХК ансамблю народного танцю «Райдуга» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • С.Бондар, керівнику НХК ансамблю народного танцю «Райдуга» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • О.Довгій, керівнику НХК студії акторської майстерності «САМ» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Т.Вєтковській, керівнику НХК студії акторської майстерності «САМ» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Т.Костенко, керівнику ЗХК театру сучасної хореографії «Алегро»  ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Є.Соколову, керівнику джаз-студії «Снейк» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Н.Щербань, керівник ВІА «Електрокул» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Н.Журавель, керівнику арт-студії «Дитячий світ» КЗСШ №4 Дзержинського району;
  • О.Скляр, керівнику ЗХК «Водограй» КЗШ №26 Дзержинського району;
  • Г.Малютіній, керівнику НХК театру танцю «Імідж» ЦДЮТ Дзержинського району;
  • Н.Шульц, керівнику ЗХК хореографічного ансамблю «Іскорка» ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району;
  • В.Удовенку, керівнику гуртка «Художнє слово» ЦДЮТ «Гармонія» Довгинцівського району;
  • Л.Жемелинській, керівнику арт-клубу «А-соль» ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району;
  • Н.Глушко, керівнику фольклорного колективу «Троїсті музики» ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району;
  • В.Тяглому, керівнику НХК ансамблю народного танцю «Горицвіт» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • І.Горовій, керівнику ЗХК театру естрадної пісні «Глорія» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • О.Болгаріній, керівнику ЗХК театру естрадної пісні «Глорія» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • В.Бондар, керівнику ЗХК театру авангардної моди «Мадонна» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • В.Коваленку, керівнику ЗХК ансамблю бального танцю «Юність» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • О.Вовк, керівнику ЗХК оркестру народних інструментів «Гармошечка» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • Є.Морозовій-Поповій, керівнику театральної студії «Ванильные качели» МПДЮТ «Горицвіт»;
  • Л.Даніловій, керівнику ЗХК ансамблю бального танцю «Лілія» ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району;
  • М.Лісовій, керівнику вокальної студії «Серпантин» ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району;
  • В.Лутченко, вчителю музики КЗШ №126 Жовтневого району;
  • В.Матвійчук, вчителю музики КЗШ №112 Жовтневого району;
  • Л.Поліщук, керівнику хорового колективу «Райдуга» КЗШ №73 Інгулецького району;
  • Ю.Переверзєву, керівнику музичної студії «Поступ» ЦДЮТ «Ріднокрай» Інгулецького району;
  • С.Кудрі, керівнику ЗХК ансамблю естрадного танцю «Вибрики» КЗШ №21 Саксаганського району;
  • Н.Бокулєвій, керівнику ЗХК театру сучасної хореографії «Гармонія» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;
  • О.Селезньовій, керівнику колективу сучасного танцю «Прайд» КЗШ №43 Саксаганського району;
  • П.Логвиненку, керівнику студії бального танцю «Каприз» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;
  • Л.Драченко, керівнику театру мод «Подіум» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;
  • Л.Андросовій, керівнику студії естрадного співу «Зоряний шлях» ЦДЮТ «Сонях» Саксаганського району;
  • Н.Бєрковій, керівнику колективу сучасного танцю «Фреш» КСШ №107 Саксаганського району;
  • М.Степанюк, вчителю музики КЗШ №68 Саксаганського району;
  • В.Рожуку, вчитель музики КЗШ №55 Тернівського району;
  • А.Рідош, керівнику НХК студія естрадного танцю «Ренесанс» ПДЮТ Центрально-Міського району;
  • І.Рідош, керівнику НХК студія естрадного танцю «Ренесанс» ПДЮТ Центрально-Міського району;
  • Т.Ширшовій, керівнику НХК театру моди «Дебют» ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району;
  • О.Чемізовій, керівнику ЗХК хореографічний колектив «Очаровашки» ЦПО «Зміна» Центрально-Міського району;
  • І.Шепеленко, керівнику ЗХК студії естрадно-спортивного танцю «Ювента» ПДЮТ Центрально-Міського району;
  • К.Четковій, керівнику ЗХК театр пісні «Зустріч» ПДЮТ Центрально-Міського району.


 

  1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за підготовку та проведення міського етапу обласного огляду-конкурсу дитячої  художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я»
  • І.Терзі, методисту відділу освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради;
  • Н.Євдокимовій, директору МПДЮТ «Горицвіт»;
  • Т.Маркіній, культорганізатору МПДЮТ «Горицвіт»;
  • Т.Олійник, методисту КМЦ МПДЮТ «Горицвіт»;
  • П.Маслею, звукорежисеру МПДЮТ «Горицвіт»;
  • Є.Морозовій-Поповій, культорганізатору МПДЮТ «Горицвіт»;
  • С.Шпак, методисту КМЦ МПДЮТ «Горицвіт»;
  • А.Рідош, керівнику НХК студії естрадного танцю «Ренесанс» ПДЮТ Центрально-Міського району.


 

  1. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за створення організаційних умов проведення обласного конкурсу дитячої художньої творчості серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Моє Придніпров’я» для сільських районів
  • А.Міланович,  методисту відділу освіти виконкому Довгинцівської районної у місті ради;
  • Т.Філімоновій, директору ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району;
  • В.Штиленко, завідуючій організаційно-масовим відділом ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району;
  • С.Кладову,  культорганізатору ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району;
  • Ю.Вахненку, звукооператору ЦДЮТ «Дружба» Довгинцівського району.


 


 

  1. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад проаналізувати участь колективів художньої творчості в зазначеному заході та створити відповідні умови щодо пошуку, підтримки та розвитку творчо обдарованої молоді району, удосконаленню роботи гуртків художньо-естетичного напряму.


 

  1.  Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.


 

Начальник  управління                                                          Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 765 | Завантажень: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика