5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

№189 від 22.04.14 Про посилення роботи з безпеки життєдіяльності серед дітей в літній канікулярний період 2014 року
[ Викачати з сервера (51.0 Kb) ] 29.04.2014, 09:05

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З


 

      22.04.2014

м. Кривий Ріг         

          №189


 

Про посилення роботи з

безпеки життєдіяльності серед

дітей в літній канікулярний

період 2014 року
 


 

На виконання Законів України «Про освіту» (ст.26), «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», вимог Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти; задля профілактики та запобігання травматизму серед учнів, вихованців й працівників у навчальних закладах міста під час навчально-виховного процесу, в побуті, попередження травмування і загибелі дітей в канікулярний період, пропаганди здорового способу життя,


 

НАКАЗУЮ:


 

 І. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

1.1. Тримати на контролі виконання в закладах освіти вимог Законів України «Про освіту»(ст.26), «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»; Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти та Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

Постійно

1.2. Провести Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в навчальних закладах міста.

З 26.05 по 30.05.2014

1.3. Розробити заходи щодо проведення Тижня і надати до управління освіти і науки виконкому міської ради.

До 12.05.2014
 

1.4. Провести Єдину виховну годину безпеки життєдіяльності з охопленням необхідних бесід та інструктажів в усіх навчальних закладах, врахувати питання:

-  запобігання загибелі дітей на водних обєктах в літній період;

-  надання першої медичної допомоги потерпілим;

- безпечної поведінки в побуті;

- запобігання ураженню та загибелі вихованців, учнів, працівників під час використання газу в побуті та інших випадків у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

- попередження отруєння грибами і захворювання на ботулізм;

- заборони перебування дітей на територіях і місцях, що несуть загрозу життю та здоров’ю.

28.05.2014

1.5. Зобов’язати начальників дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням на базах загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів дотримуватися основних вимог чинного законодавства з безпеки життєдіяльності та охорони праці серед учасників виховного процесу.

Постійно.

1.6. Розглянути питання на нараді керівників закладів освіти з питань запобігання загибелі людей на водних обєктах, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя, попередження отруєння грибами і захворювання на ботулізм у літній період 2014 року.

Травень-червень, 2014

1.7. Розробити  заходи щодо запобігання травмування і загибелі учнів, вихованців і працівників у літній канікулярний період, надати до управління освіти і науки виконкому міської ради.

До 23.05.2014
 

2. Керівникам закладів освіти:

2.1. Дотримуватися чіткого виконання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, цивільного захисту.

Постійно

2.2.Забезпечити експлуатацію будівель, споруд і території навчального закладу відповідно до Типових переліків і норм, установлених чинним законодавством.

Постійно

2.3. Виконувати вимоги щодо перевезення організованих груп дітей за межі міста, проведення туристичних та екскурсійних подорожей (поїздок) з обов’язковим погодженням необхідних документів в управлінні освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.   

Постійно

2.4. Видати накази про відповідальність працівників за збереження життя і здоров’я дітей під час перебування в дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням та попередження усіх можливих випадків дитячого травматизму.

До 23.05.2014
 

2.5. Посилити персональний контроль за збереженням життя і здоров’я дітей в дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням.

Постійно

2.6. Розробити та погодити  графіки відвідування плавальних басейнів на спортивних об’єктах міста дітьми дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням.

До 30.05.2014

2.7.З’ясовувати відсутність дитини в дитячому закладі відпочинку, з метою недопущення фактів бездоглядного перебування вдома, що може призвести до нещасних випадків.

Щоденно, до 900

2.8. Отримати заяву від батьків у разі необхідності відсутності дитини в дитячому закладі відпочинку.

Постійно

2.9.Призначити наказами в навчальних закладах відповідальних осіб за роботу спортивних об’єктів й дотримання вимог техніки безпеки в літній канікулярний період.

До 23.05.2014

2.10. Провести батьківські збори з розглядом питання щодо запобігання випадків побутового травматизму серед дітей під час літнього канікулярного періоду.

Травень, 2014

2.11. Організувати практичне відпрацювання навчальних питань з цивільного захисту, порядку дій на випадок евакуації з приміщення, надання першої домедичної та медичної допомоги.

З 02 по 13.06.2014

2.12. Організувати екскурсії, відвідування інформаційних центрів підрозділів Управління Цивільного захисту міста для проведення навчання серед учасників навчально-виховного процесу правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Травень-червень, 2014 року.

2.13. Поновити інформаційно-довідкові куточки з безпеки життє-діяльності на літній період і розташувати їх у доцільних місцях.

До 20.05.2014

2.14. Здійснювати технічне обстеження спортивних споруд, майданчиків, обладнання з метою визначення надійності і стійкості конструкції на відповідність вимогам техніки безпеки з оформленням акта за раніше встановленою формою.

1 раз на місяць, протягом літа

2.15. Проводити з дітьми, працівниками інструктажі з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки з записами в журналах встановленого зразка при проведенні змагань між закладами, або дворовими командами, при виході в туристичні, екскурсійні походи тощо.

Постійно
 

2.16. Організовувати різні форми просвітницько-профілактичних заходів щодо формування у дітей та підлітків навичок здорового способу життя.

Постійно

2.17. Провести заміри опору ізоляції електроустановок та електро-проводки, заземлювальних пристроїв у навчальних закладах відповідно до чинних нормативно-правових актів.

До 10 серпня, щорічно
 

3. Ознайомити з даним наказом начальників дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням й керівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів під особистий підпис; надати до управління освіти і науки виконкому міської ради інформацію щодо ознайомлення з наказом.

До 23.05.2014
 

          4. Відповідальність щодо виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу вищої, професійно-технічної освіти, профорієнтації, охорони праці та кадрової роботи управління освіти і науки Пухальську Т.В., методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Тітенка Ю.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.
 


 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1038 | Завантажень: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика