5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

№242 Про посилення контролю за організацією та проведенням урочистостей з нагоди вручення документів про освіту у 2014 році
[ Викачати з сервера (45.5 Kb) ] 22.05.2014, 09:18

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З


 

21.05.2014

м. Кривий Ріг

          №242


 

Про посилення контролю

за організацією та проведенням

урочистостей з нагоди вручення

документів  про освіту у 2014 році


 

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про благодійництво та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року №1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти для потреб їх фінансування», листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України від 09 квітня 2012 року № 1/9-272 «Щодо благодійних внесків», наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 19.05.2014 №333/0/212-14 «Про контроль за організацією та проведенням урочистостей з нагоди вручення документів про освіту у 2014 році»; з метою попередження зловживань службовим становищем працівниками навчальних закладів та організованого проведення випускних вечорів у 2013/2014 навчальному році,


 

НАКАЗУЮ:


 

         1. Головному спеціалісту відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Поляковій В.Я., заступнику директора КЗ «Інноваційно-методичний центр» Кіріченку С.М. здійснити контроль за організацією і проведенням урочистостей з нагоди вручення документів про повну загальну освіту у 2013/2014 навчальному році.


 

2. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад :

  1. Забезпечити 31 травня та 18 червня 2014  року організоване  проведення урочистих подій, що підсумовують багаторічну навчальну і виховну роботу педагогічних та учнівських колективів у загальноосвітніх навчальних закладах.
  2. Організувати звітування відповідальними особами від району про хід проведення випускних вечорів. Інформацію надавати Кіріченку С.М. за телефоном 401-97-55 або м.т. 098-881-91-43 згідно з графіком:

31.05.2014     о 2100 - про підсумки проведення урочистої частини;

01.06.2014     о 500            - про підсумки проведення розважальної частини.

  1. Посилити контроль за поведінкою випускників у громадських місцях під час проведення урочистих та святкових заходів.
  2. Запровадити жорсткий контроль за дотриманням вимог законодавства щодо збору благодійних і спонсорських внесків, прозорості їх використання.
  3. Покласти персональну відповідальність за незаконне збирання коштів на керівників навчальних закладів та установ освіти.
  4. Забезпечити неухильне виконання Закону України «Про благо-дійництво та благодійні організації».
  5. Заборонити незаконний збір коштів та матеріальних цінностей працівниками навчальних закладів.
  6. Рекомендувати батьківським комітетам (радам) навчальних закладів розглянути питання щодо створення благодійних фондів відповідно до законодавства, у статутах цих фондів обумовити чіткий порядок надходження та використання коштів.
  7. Здійснювати прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб виключно на добровільній основі відповідно до чинного законодавства з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображення у бухгалтерському обліку.


 

3. Забезпечити звітування керівників навчальних закладів щодо використання благодійних та спонсорських коштів перед педагогічними колективами, радами та батьківською громадськістю.


 

4. Координацію роботи та відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Полякову В.Я. та заступника директора
КЗ «Інноваційно-методичний центр» Кіріченку С.М., контроль – залишаю за собою.
 


 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 676 | Завантажень: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика