5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

№270 Про організацію роботи стосовно підтримки сімей з території південних і східних областей України
[ Викачати з сервера (62.0 Kb) ] 13.06.2014, 11:37

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З       

                        

10.06.2014

           м. Кривий Ріг 

          №270


 

Про організацію роботи стосовно

підтримки сімей з території

південних і східних областей

України


 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05. 2014 № Р-288/0/3-14 «Про організацію роботи щодо підтримки сімей з території південних та східних областей України», наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 05.06.2014 №383/0/212-14 «Про організацію роботи стосовно підтримки сімей з території південних та східних областей України», керуючись законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», з метою вжиття заходів щодо соціальної адаптації переселенців з тимчасово окупованої території України та з метою надання якісної та неперервної освіти дітей, учнів навчальних закладів міста,


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Затвердити міський План заходів з надання підтримки у забезпеченні життєдіяльності сімей, які прибули на тимчасове проживання у місто Кривий Ріг з території південних і східних областей України (додаток).

До 12.06.2014


 

  1. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті  рад:
    1. Забезпечити виконання міського Плану заходів з надання підтримки у забезпеченні життєдіяльності сімей, які прибули на тимчасове проживання у місто Кривий Ріг з території південних і східних областей України (додаток).

Постійно, Відповідно до потреби

  1. Взяти до уваги, що влаштування на тимчасове проживання до державних та комунальних закладів міста сімей, які прибули у місто Кривий Ріг з території південних і східних областей України, здійснюється безоплатно, крім вартості комунальних послуг.

Постійно, відповідно до потреби

  1. Розробити та затвердити районний План заходів із надання підтримки у забезпеченні життєдіяльності сімей, які прибули на тимчасове проживання у місто Кривий Ріг з території південних і східних областей України; розроблені заходи надати до управління освіти і науки виконкому міської ради.

До 16.06.2014


 

3. Координацію діяльності щодо виконання даного наказу покласти на начальників відділів дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства Намінат Н.В., відділу вищої, професійно-технічної освіти, профорієнтації, охорони праці та кадрової роботи управління освіти і науки виконкому міської ради Кріпак Т.П., контроль залишаю за собою.
 


 

Начальник  управління                                 Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 812 | Завантажень: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика