5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №10/38/6 від 23.01.14 Про проведення ХІІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани»
[ Викачати з сервера (110.0 Kb) ] 07.03.2014, 13:31

 

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ СІМ'Ї І МОЛОДІ

 

Н  А  К  А  З

 

 від 23.01.2014

 м. Кривий Ріг                            

        № 10/38/6

 

 

Про проведення  ХІІ міського

фестивалю народної творчості

«Весна Рудани»

 

З метою виявлення і підтримки кращих дитячих і молодіжних художніх колективів та окремих виконавців, популяризації культурних традицій Дніпропетровщини, сприяння розвитку аматорської творчості та на виконання Указів Президента України від 11.14.2012р. №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», від 25.12.2013 №702/2013 «Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України», Програми розвитку культури і мистецтва в місті Кривому Розі  на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.05.2010 № 3861, Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, Програми реалізації молодіжної політики у м. Кривому Розі «Молодь для міста – місто для молоді» на 2011 – 2015р.р, затвердженої  рішенням міської ради від 23.02.2011 № 203

 

Н А К А З У Є М О:

 

1.      Провести з  28.02.2014 по 29.03.2014 ХІІ міський фестиваль народної творчості «Весна Рудани» згідно з графіком (додаток 1).

 

2.      Затвердити Положення ХІІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» та склад журі (додаток 2).

 

3.      Начальникам відділів освіти, завідувачам відділів культури, головному спеціалісту з питань культури виконкому Тернівської районної у місті ради, головам комітетів (начальникам відділів) у справах сім'ї і молоді  виконкомів районних у місті рад:

3.1 до 10.02.2014 створити районні оргкомітети у складі працівників культури, освіти, відповідальних за роботу з молоддю та здійснити якісне  проведення районних оглядів-конкурсів за участю художніх колективів, аматорів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв закладів культури, шкіл та позашкільних закладів, вищих навчальних закладів міста, в рамках Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва Дніпропетровщини;

3.2 забезпечити участь переможців ІІ туру ХІІ міського фестивалю «Весна Рудани» в заключному гала-концерті, виставці творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, регіональному етапі Всеукраїнського творчого звіту.

 

4. Управлінням культури і туризму, освіти і науки, комітету у справах сім'ї і молоді виконкому міської ради (Н.Стрига, Н.Касимова, С.Лавренко):

4.1 здійснити організаційно-координаційну роботу щодо підготовки гала-концерту на базі Дочірнього підприємства «Овація» ПАТ «ЦГЗК» (вул. Мусоргського, 19), виставки творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв на базі КЗК «Міський виставочний зал» (вул. Жовтнева, 2) та участі у регіональному та заключному етапі Всеукраїнського творчого звіту Дніпропетровщини у м.Києві в Національному палаці мистецтв «Україна»;

4.2 забезпечити висвітлення в засобах масової інформації хід та результати ХІІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани».

 

5. Координацію роботи по виконанню наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки, заступника голови комітету у справах сім'ї і молоді виконкому міськради, завідуючу міським методичним центром клубної роботи  (Т.Басова, С.Головатюк, Л.Світлична).

 

6.    Контроль за виконанням даного наказу залишаємо за собою.

 

Начальники  управлінь:

 

культури і туризму                               Н.Стрига

 

освіти і науки                                       Н.Касимова

 

Голова комітету у справах сім'ї і молоді                                              С. Лавренко

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 639 | Завантажень: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика