5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №111 від 04.03.14 Про підсумки атестаційної експертизи комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків"
[ Викачати з сервера (52.0 Kb) ] 14.03.2014, 12:54

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

04.03.2014

 м. Кривий Ріг                            

             №111

 

Про підсумки атестаційної

експертизи комунального

позашкільного навчального

закладу «Криворізький клуб

юних моряків»

 

Згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів та відповідно до наказів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 11.07.2013 №448 «Про атестацію позашкільних навчальних закладів міста Кривого Рогу у ІІ семестрі 2013-2014 навчального року», від 07.11.2013 №666 «Про внесення змін до наказів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради», від 26.11.2013 №698 «Про проведення атестаційної експертизи комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків» у період з 03 по 17 лютого 2014 року проведено атестаційну експертизу комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків» Жовтневого району.

Атестаційну експертизу проводила комісія у кількості 11 спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів ді­яльності позашкільного навчального закладу згідно з робочою програмою, підготували акт за наслідками атес­таційної експертизи (додається).

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив позашкільного навчального закладу забезпечує на достатньому рівні реалізацію державної політики в галузі освіти, виконання вимог чинного законодавства,  завдань, визначених Національною доктриною розвитку освіти України.

Відповідно до фінансових надходжень в закладі зміцнюється навчально-матеріальна та матеріально-технічна база, створюються умови для збереження навчально-тренувального обладнання гуртків морської справи щодо здобут­тя вихованцями профільної та допрофесійної позашкільної освіти.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу, знаходяться в наявності, ведуться згідно з інструктивно-методичним переліком ведення ділової документації.

Експертиза навчальних досягнень учнів у розрізі рівня роботи гуртків показала достатній рівень.

Рівень організації роботи педагогічної та методичної ради закладу, вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи педагогічних працівників, залучення їх до інноваційної діяльності знаходиться на достатньому рівні. Методична робота органічно пов’язана з іншими ланками діяльності позашкільного закладу, позитивно впливає на рівень кваліфікації керівників гуртків.

Заслуговує на увагу робота адміністрації та педагогічного колективу з питань збереження та раціонального використання дидактичних матеріалів минулих років, організація героїко-патріотичного виховання учнівської молоді, співпраця з громадськими організаціями та підготовка молоді до військової служби у Збройних Силах України, профорієнтаційна робота щодо вступу до навчальних закладів різних рівнів військового та спортивного профілів.

У позашкільному закладі забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень, санітарно-гігієнічний режим та умови для підтри­мання життєдіяльності вихованців та працівників. Значна увага приділяється питанням охорони праці, дотримання техніки безпеки всіма учасниками навчально-виховного процесу.

Виходячи з вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.        Затвердити акт за наслідками атестаційної експертизи комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків» (додається).

 

2.        Вийти з пропозицією до регіональної експертної ради про визнання комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків» атестованим у сфері позашкільної освіти (військово-патріотичний напрям) та таким, що відповідає достатньому рівню (71,82  балів), з обсягом прийому 600 осіб.

 

3.        Відмітити позитивний досвід роботи директора закладу з питань володіння прийомами сучасного менеджменту позашкільної освіти на основі демократичних засад.

 

4.       Головному спеціалісту відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М.:

4.1.  Узагальнити матеріали перевірки та впорядкова­ний пакет документів за наслідками атестаційної експертизи передати адміністрації закладу.

До 17.03.2014

4.2.  Взяти на контроль виконання пропозицій за наслідками атес­таційної експертизи.

Постійно

 

4.3.  Висвітлити результати атестаційної експертизи закладу в засобах масової інформації.

До 20.04.2014

5.       Директору комунального позашкільного навчального закладу «Криворізький клуб юних моряків» Мулявко Ю.О:

5.1.  Взяти під особистий контроль виконання заходів за підсумками атестаційної експертизи, висновки та пропозиції експертної комісії.

Постійно

5.2.  Розробити заходи з усунення виявлених недоліків та перспективи розвитку закладу, обговорити їх на засіданні педагогічної ради.

Травень 2014

5.3.  Результати атестації закладу врахувати при проведенні атес­тації педагогічних кадрів.

Постійно

 

6.   Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

Начальник  управління                                Н.Касимова
Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1300 | Завантажень: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика