5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №118 від 11.03.14 Про проведення міського заочного туру обласного фотоконкурсу «Моя Україна - 2014»
[ Викачати з сервера (70.0 Kb) ] 14.03.2014, 14:53

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

11.03.2014

 м.Кривий Ріг                            

       118

 

Про проведення міського заочного

туру обласного фотоконкурсу 

«Моя Україна - 2014»

 

На виконання плану міських масових заходів управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, відповідно до умов проведення обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україна», з метою розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей у галузі фотомистецтва, підвищення ролі фотоаматорства в морально-етичному вихованні підростаючого покоління, масового залучення учнівської молоді до фотоаматорства,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести 21.03.2014 о 1000 на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» Інгулецького району (директор О.Супрун) міський заочний тур обласного фотоконкурсу «Моя Україна».

 

2.      Затвердити умови проведення міського заочного туру обласного фотоконкурсу «Моя Україна» та склад журі (додаток).

 

3. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1 створити умови щодо участі учнів, вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів районів міста в міському заочному турі даного конкурсу;

3.2 забезпечити участь у роботі міського заочного туру обласного фотоконкурсу «Моя Україна» членів журі відповідно до списку (додається).

 

4.     Міському палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (директор Н.Євдокимова, завідувач відділом Л.Борисюк, Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» (директор О.Супрун) створити умови та забезпечити організаційно-методичний супровід проведення міського заочного туру обласного фотоконкурсу «Моя Україна».


              5. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

 

 

 

Начальник  управління                 Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 679 | Завантажень: 37 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика