5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №120 від 11.03.14 Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України"
[ Викачати з сервера (93.5 Kb) ] 14.03.2014, 14:58

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

         

11.03.2014 

м.Кривий Ріг                            

          №120

 

Про підсумки проведення міського

етапу Всеукраїнської історико-

географічної експедиції

«Історія міст і сіл України» 

 

 

         На виконання наказу управління освіти і науки від 13.12.2013 №738 «Про проведення міського туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» 23.01.2014 на базі ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району відбувся зазначений конкурс.

У конкурсі прийняли участь роботи учнів навчальних закладів міста
(6 позашкільних, 25 загальноосвітніх), які представили на розсуд журі
56  робіт за двома напрямами експедиції (30 нарисів-описів, 26 туристсько-краєзнавчих маршрутів).

Район

Напрям експедиції

Кількість робіт

Нарис-опис

Туристсько-краєзнавчі маршрути

Дзержинський

КЗШ №№26, 63, 75  КНВК № 18

КЗШ №69, 26(2), ЦДЮТ

8

Довгинцівський

КЗШ №№ 87, 108, 109

КЗШ №№65, 130,88, КНТМЛ№81

7

Жовтневий

ЦТКЕУМ «Фортуна»(4),КЗШ № 34

ЦТКЕУМ «Фортуна» (3)

8

Інгулецький

КГ № 127, КЗШ №№100, 59(2), 82, 99,101

ЦТКЕУМ (3), КЗШ№101

12

Саксаганський

ЦТКЕУМ «Мандрівник" (3), КЗШ № 14

ЦТКЕУМ «Мандрівник» (3), КЗШ № 72

8

Тернівський

ЦТКЕУМ «Меридіан" , КЗШ№№27,116

ЦТКЕУМ «Меридіан» (2), КЗШ № 83

6

Центрально-Міський

ЦТКЕУМ «Вершина» (3), КЗШ № 60

ЦТКЕУМ  «Вершина» (2), КЗШ № 60

 

7

По місту:

30

26

56

 

 

 

Зазначений конкурс показав, що за сім років, протягом яких триває експедиція, значно вдвічі зросла  кількість учасників, залучених до даного виду діяльності, підвищився інтерес представників учнівської молоді до вивчення історії міст і сіл рідного краю.

Цікавістю поданого матеріалу вирізнялися пошуково-дослідницькі роботи учнів навчальних закладів Жовтневого, Інгулецького, Тернівського, Центрально-Міського районів.

Але журі відмічено, що недоліком змістовної частини дослідницьких робіт залишається  відсутність посилань на архівні матеріали, переказ друкованих та інтернетних відомостей.

На підставі протоколів журі міського туру експедиції та вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому міської ради переможців серед авторів нарисів-описів міського туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»:

- Лапіну Наталію,Крещенко Олександра, учнів Криворізького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» № 18 Дзержинського району (керівник вчитель історії Панасюк О.О.) за роботу «Селище Ілліча: минуле і сучасне»;

- Коваленкова Ладу, Малишеву Анну, Крукович Світлану, Вологжаніну Катерину,Горовенко Артема, учнів КЗШ №26 Дзержинського району (керівник вчитель географії Коровка М.І.) за роботу «Історія селища Покровського»);

- Неживу Дар’ю,Приймак Вікторію,Кобзар Зінаїду,Нємцеву Вікторію, учениць КЗШ № 63 Дзержинського району (керівник  педагог-організатор Цюрюпа А.С.) за роботу «Видатні постаті мікрорайону «Перемога». Новатор виробництва в залізорудній промисловості    О.І. Семиволос»;

- Шкуро Єлізавету, ученицю КЗШ №60 Центрально-Міського району (керівник педагог-організатор Паркова Ксенія Павлівна) за роботу «Минуле і майбутнє селища Змичка»;

- вихованців гуртків «Юні екскурсоводи», «Спортивний туризм» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники: Троценко Світлана Анатоліївна, методист з ТКР, Троценко Олена Анатоліївна, методист з ТСР з елементами велосипедного туризму») за роботу «Мальовниче містечко»;

- вихованців гуртків «Юні екскурсоводи», «Спортивний туризм» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники: Троценко Світлана Анатоліївна, методист з ТКР, Троценко Олена Анатоліївна, методист з ТСР з елементами велосипедного туризму») за роботу «Околицями міста»;

- вихованців гуртків «Фольклорно-етнографічне краєзнавство», «Юні етнографи» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники: Ванжула Тетяна Дмитрівна, заступник директора з НВР; Тимошенко Тетяна Юріївна, керівник гуртка) за роботу «Мій рідний край, квітучий край»;

- Петреченко Валерію,Роман Карину, учениць КЗШ №87 Довгинцівського району (керівник Демченко Людмила Вікторівна) за роботу «Славне село Іоанна Златоуста»;

- Джафарову Катерину, ученицю КЗШ №109 Довгинцівського району (керівники: Данильчук Еліна Валентинівна,Кравцова Олена Олександрівна) за роботу «Історія та сучасність селища міського типу Широке»;

- Смоляник Єлизавету, ученицю КЗШ №108 Довгинцівського району (керівник Білоножко Аліна Миколаївна) за роботу «Славна історія села Лозуватки»;

- Горун Дмитра, учня 9-А класу КЗШ №59 Інгулецького району (керівник Козарєзова Гульнара Саядівна) за роботу «Тільки край де народився, забувати не дано»;

- Олещенко Катерину, ученицю 10 класу КЗШ №100 Інгулецького району (керівник  Пихторєва Юлія Володимирівна) за роботу «Сторінки історії села Радевичеве»;

- Вилчук Юлію, Балагуру Ілону, учениць 9-Б класу КГ №127 Інгулецького району (керівник Солодуха Наталя Петрівна) за роботу «З назвою привітною Демянівка, найрідніше в світ є село…»;

- Бровду Ельвіру, Коченко Еліну , учениці КЗШ №27 Тернівського району(керівник Плетенюк Світлана Григорівна) за роботу «Пужмерки. Дзеркало в історію»;

- Гонтову Євгенію, Богомолець Єлизавету, вихованок ЦТКЕУМ «Меридіан» Тернівського району (керівник Циба Ірина Анатоліївна) за роботу «Місто довжиною в життя»;

- Охінченко Марію, ученицю 5-А КЗШ № 34 (керівник Деменєва Марина Вікторівна) за роботу «Історія церкви «В ім’я Святителя Миколи Чудотворця»;

- вихованців гуртка «Пішохідний туризм» ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району (керівник Швець Юлія Сергіївна) за роботу «Минуле і сучасність села Вільне»;

- пошукову групу гуртка «Спортивне орієнтування» ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району (керівник Килимчук Антон Юрійович) за роботу «Білі Кошари: хутір, колонія, урочище»;

- пошукову групу гуртка «Юні екскурсоводи» ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району (керівники: Кононенко Галина Василівна, Стецун Станіслав Володимирович) за роботу «З історії села Глеюватка»;

- вихованців гуртків «Пішохідний туризм»,«Туристсько – краєзнавчий» ЦТКЕУМ «Вершина» Центрально-Міського району (керівники: Янієва Анастасія Василівна,Крамар Ілля Юрійович) за роботу

«Осички – перлина індустріальної спадщини міста»;

         - Галінтовського Владислава, Науменко Варвару, вихованців гуртків ЦТКЕУМ «Вершина» Центрально-Міського району (керівник Гавріленко Ганна Олександрівна) за роботу «Південна окраїна Криворіжжя»;

 

2. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому міської ради переможців серед авторів туристсько-краєзнавчих маршрутів міського туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»:

 -  Червяченко Ганну, Кулак Анастасію, Пелих Каріну, учениць КЗШ №69 Дзержинського району (керівник Червяченко Л.Л., вчитель географії ) за роботу «Храм нашої душі – Церква Покрова Пресвятої Богородиці»;

- Койду Анастасію, Горевич Нікіту, Бесараб Ольгу, вихованців ЦДЮТ Дзержинського району (керівник Горевич Н.П., керівник гуртка «Юні екскурсоводи») за роботу «Селище Довгинцеве»;

- Коваленкову Ладу, Малишеву Анну, Крукович Світлану, Вологжаніну Катерину, Горовенко Артема, учнів КЗШ № 26 Дзержинського району (керівники: Коровка М.І., вчитель географії) за роботу «Історія селища Покровського»;

- вихованці гуртка «Пішохідний туризм» ЦТКЕУМ «Вершина» Центрально-Міського району (керівник Янієва Анастасія Василівна) за роботу «Відлуння минулого – спадщина майбутнього»;

- Галінтовського Владислава, Науменко Варвару, вихованці гуртків ЦТКЕУМ «Вершина» Центрально-Міського району (керівник Гавріленко Ганна Олександрівна) за роботу «Земля, що народила героя»;

- Шкуро Єлізавету, ученицю КЗШ №60 Центрально-Міського району (керівник Парковка К.П., педагог-організатор) за роботу «Минуле і майбутнє селища Змичка»;

- вихованців гуртків «Юні екскурсоводи», «Літературне краєзнавство» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники Троценко Світлана Анатоліївна, методист з ТКР, Кривошлик Олександра Юріївна, керівник гуртка «Літературне краєзнавство») за роботу «Шляхами Перемоги»;

-  вихованців гуртка   «Спортивний туризм з елементами велосипедного туризму» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники: Потоцька Ірина Володимирівна, директор, Троценко Олена Анатоліївна, методист з ТСР) за роботу «Моє місто промислове»;

- вихованців гуртків  «Фольклорно-етнографічне краєзнавство», «Юні екскурсоводи» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району (керівники: Ванжула Тетяна Дмитрівна, заступник директора з НВР, Троценко Світлана Анатоліївна, методист з ТКР) за роботу «Саксаганський район перлина Криворіжжя»;

- Григорак Олександра, Іваненко Павла, учнів КЗШ №65 Довгинцівського району (керівник Гонтар Дмитро Анатолійович) за роботу «Моє рідне Довгинцево» (присвячений 70-ій річниці визволення міста Кривого Рогу            від фашистських загарбників);

- Бухало Т., Гаврилюк Е., Деркач  А., Чайку М.,Сальникова Д., учнів КЗШ №130 Довгинцівського району (керівник Кобилянська Ірина Станіславівна) за роботу «Село Шестірня – козацька слобода»;

- Землякову Дарину, Шмигленко Кристину, учениць Криворізький науково- технічний металургійний ліцей № 81 Довгинцівського району (керівник Куріленко Олена Юріївна) за роботу «Екскурсія вулицями Східного»(присвячується пам’яті Гутовського Г.І та 25 річниці виведення радянських військ із Афганістану);

- Шпіхернюк Олексія, Юношеву Вікторію, Романович Валентина, вихованців ЦТКЕУМ Інгулецького району (керівник Галіченко Геннадій Григорович) за роботу «Історичними шляхами Шестірні»;

-  Кобилянську Наталію, Юношеву Вікторію, Латашова Дмитра, Котляр Ганну, вихованців ЦТКЕУМ Інгулецького району (керівники: Глядченко Ганна Василівна, Юношева Ілона Вікторівна) за роботу «Героїчні сторінки історії»;

- Левченко Євгена, Юношеву Вікторію, Романович Валентину, вихованців ЦТКЕУМ Інгулецького району (керівник Камінський Юрій Михайлович) за роботу «Моє село – окраса Криворіжжя…»;

- Коробко Ельвіру, Біленко Оксану, вихованців ЦТКЕУМ «Меридіан» Тернівського району (керівник Кружко Юлія Петрівна) за роботу «Місто довжиною в життя»;

- творчу групу вихованців гуртків ЦТКЕУМ «Меридіан» Тернівського району (керівник Кушнір Світлана Леонідівна) за роботу «Криворізькими полями»;

- пошукову групу гуртка «Спортивне орієнтування» ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району (керівник Килимчук Антон Юрійович) за роботу «Об’єкти індустріальної спадщини району греблі Карачунівського водосховища»;

- вихованців гуртка «Пішохідний туризм» ЦТКЕУМ «Фортуна» Жовтневого району (керівник Швець Юлія Сергіївна) за роботу «Оглядова екскурсія селом Вільне».

 

3.      Комунальному закладу «Інноваційно-методичний центр» (директор С.Ратєєва, методист Т.Лаліменко) створити умови щодо участі переможців зазначеного конкурсу в обласному турі Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».

 

4.      Координацію роботи та відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань виховної роботи управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль - на заступника начальника управління освіти і науки Басову Т.Л.

 

 

 

 

Начальник  управління                      Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 664 | Завантажень: 41 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика