5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №123 від 14.03.14 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в НЗ міста
[ Викачати з сервера (42.0 Kb) ] 26.03.2014, 11:13

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

      

                       

14.03.2014

           м. Кривий Ріг                          

          №123


 

Про підсумки міського етапу

Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання

в навчальних закладах міста


 


 

Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 №491 та наказу департаменту освіти  і науки облдержадміністрації від 16.10.2013 №785/0/212-13 «Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах » та з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді 27.12.2013 на базі КЗШ №125 Жовтневого району було проведено міський етап огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед загальноосвітніх навчальних закладів, в якому взяли участь КЗШ №26 Дзержинського, КПГ Довгинцівського, КЗШ №121 Жовтневого, КЗШ №59 Інгулецького, КЗШ №124 Саксаганського, КЗШ №105 Тернівського та НВК «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» Центрально-Міського районів.

Огляд-конкурс спрямований на активізацію роботи з фізичного виховання, пропаганду здорового способу життя серед усіх учасників навчально-виховного процесу, завдання якого реалізуються через систему взаємопов’язаних форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, до яких відносяться: фізкультурна освіта, фізична підготовка, спортивне тренування, самостійні заняття тощо.

Використання ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання серед учасників навчально-виховного процесу були змістовно розкриті описовим звітом в КЗШ №59,124, КПГ. КЗШ №105 Тернівського району не представила описовий матеріал відповідно до Положення конкурсу.

Члени журі відмітили докорінні перебудови в організації фізичного виховання КПГ, КЗШ №26,59,121,124. Учасники конкурсу в матеріалах показали наявність спортивної бази навчальних закладів в арсеналі яких є комплекси нестандартного обладнання, а саме: ігрові майданчики, зони для бігу, місця для стрибків та метання, волейбольні, баскетбольні та футбольні поля, в КПГ, НВК Центрально-Міського району, КЗШ №26,59.

Учасники конкурсу представили відео матеріали, в яких висвітлювалися різні  форми підвищення якості проведення навчальних занять, змагання різного рівня, роботу груп оздоровчої спрямованості, позакласної роботи школи, заняття з плавання, туристичну діяльність, що створили і забезпечили сприятливі умови для ціннісних орієнтацій у формуванні здорового способу життя учнівської молоді.

Журі визначено кращі досвіди КЗШ №59,105,121 та КПГ з фізично-оздоровчого виховання, що були надані відеороликами.

Відмічено, що КЗШ №125 Жовтневого району створило належних умови для проведення міського етапу огляду-конкурсу.

Виходячи з вищевказаного та з метою стимулювання педагогічних колективів до творчої діяльності з фізичного виховання, пропаганди здорового способу життя,


 


 

НАКАЗУЮ:


 

1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради переможців міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання:

І місце    – КЗШ №59 (дир. Дворікова О.Л.) – Інгулецький район;

ІІ місце  – КПГ  (дир.  Пркоп’єва Т.М.) – Довгинцівський район;

ІІІ місце – КЗШ №121 (дир. Прахіна С.В.) – Жовтневий район.


 

2. Оголосити подяку директору КЗШ №125 Максименко В.В за наданні належні умови у проведені міського етапу огляду-конкурсу.


 

3.  Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

  1.  посилити вимоги щодо проведення районного етапу огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в начальних закладах згідно з Положенням;
  2.  розробити та запровадити систему організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, що орієнтована на створення спортивних клубів, спеціалізованих спортивних класів в загальноосвітніх навчальних закладах;
  3.  з метою пропаганди здорового способу життя впроваджувати різні форми фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходів серед учнів та вихованців навчальних закладів.


 

4.Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Тітенка Ю.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради  Басову Т.Л.
 


 


 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова

       


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 766 | Завантажень: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика