5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №126 Про організацію та проведення регіонального етапу обласних змагань молодших школярів з початково-технічного моделювання
[ Викачати з сервера (49.5 Kb) ] 26.03.2014, 11:32

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З      

                       

14.03. 2013

        м. Кривий Ріг                          

          №126


 

Про організацію та проведення

регіонального етапу обласних

змагань молодших школярів з

початково-технічного моделювання


 

           На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.02.2014 №98/0/212-14 «Про проведення обласних змагань молодших школярів з початково -технічного моделювання», з метою розвитку науково-технічної творчості, формування конструкторських умінь і навичок, дослідницької роботи та підтримки творчо обдарованої молоді,

                                                              

НАКАЗУЮ:


 

  1. Провести 20.03.2014 об 1100 на базі Центру позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району (директор Т.Ширшова) регіональний етап обласних змагань молодших школярів з початково-технічного моделювання.
  2. Затвердити робочий план підготовки та проведення регіонального етапу обласних змагань молодших школярів з початково-технічного моделювання (додаток).
  3. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад створити  умови щодо участі в регіональному етапі обласних змагань молодших школярів з початково-технічного моделювання вихованців гуртків багатопрофільних позашкільних навчальних закладів, гуртків станцій юних техніків, клубу науково-технічної творчості Тернівського, клубу юних авіаторів Довгинцівського, Центру позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського районів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
  4. Начальнику відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (Н.Харчук) забезпечити виконання робочого плану підготовки та проведення регіонального етапу обласних змагань.
  5. Міському палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» (директор Н.Євдокимова, завідувач відділом Л.Борисюк), Центру позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району (директор Т.Ширшова) здійснити організаційне та технічне забезпечення ходу проведення регіонального етапу обласних змагань молодших школярів з початково-технічного моделювання.
  6. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.


 

Начальник  управління                                                                 Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 596 | Завантажень: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика