5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №150 Про організацію роботи щодо підтримки сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя
[ Викачати з сервера (40.5 Kb) ] 04.04.2014, 14:58

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

      

27.03.2014

           м. Кривий Ріг                          

          №150


 

Про організацію роботи щодо

підтримки  сімей  з  території

Автономної Республіки Крим

та м. Севастополя


 


 

На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.03.2014 №Р-160/0/3-14 «Про організацію роботи щодо підтримки сімей з території Автономної Республіки Крим та
м. Севастополя»,  відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 24.03.2014 №1/9-171 «Щодо зарахування учнів та вихованців, батьки яких змінюють місце проживання, до навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році», з метою забезпечення належних умов для навчання та виховання дітей, сім’ї яких прибули з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до м. Кривого Рогу на тимчасове проживання,


 

НАКАЗУЮ:


 

  1. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:
    1. Сприяти батькам учнів у вирішенні питань, пов’язаних із зарахуванням дітей до закладів освіти та забезпечити їх взаємодію з відповідними установами за постійним або тимчасовим місцем проживання.  

Постійно

  1. Створити належні умови для організованого завершення 2013/2014 навчального року учнями, що прибули з АР Крим та спростити процедуру прийому цих дітей до дошкільних та зарахування до загальноосвітніх навчальних закладів за місцем проживання або тимчасового перебування.

Постійно

  1. Інформувати управління освіти і науки про дітей та учнів, які постійно мешкали на території АР Крим та на даний час прибули на тимчасове проживання у м. Кривий Ріг.

Щовівторка

2. Керівникам навчальних закладів:

         2.1. Здійснювати прийом дітей до дошкільних навчальних закладів без попередньої електронної реєстрації та сприяти прискоренню процедури прийому.

Постійно

         2.2. Здійснювати зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів на підставі заяви батьків та сприяти прискоренню процедури зарахування.

Постійно

         2.3. Рекомендувати педагогічним працівникам закладу здійснювати  оцінювання навчальних досягнень учнів, що прибули з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до м. Кривого Рогу на тимчасове проживання, враховуючи їх психоемоційний стан

Постійно

2.4.  Забезпечити соціально-психологічний супровід дітей, що прибули з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до м. Кривого Рогу на тимчасове проживання для успішної адаптації до нового оточуючого освітнього середовища

Постійно


 

  1. Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Полякову В.Я., контроль – на  заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради  Басову Т.Л.


 

Начальник управління                                                          Н.Касимова


 


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 513 | Завантажень: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика