5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №154 Про підсумки проведення міського туру обласного фестивалю дитячої екологічної творчості "Хай планета завжди буде вільна і чиста!"
[ Викачати з сервера (54.0 Kb) ] 07.04.2014, 14:26

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

       

31.03.2014

        м. Кривий Ріг                          

                               № 154


 

Про підсумки проведення міського

туру   обласного   фестивалю

дитячої  екологічної  творчості

«Хай   планета   завжди   буде

вільна   і   чиста!   Первоцвіти

цвітуть, як барвисте намисто!»


 

            На виконання наказу управління освіти і науки виконкому міської ради від 11.03.2014 №119 «Про проведення міського туру обласного фестивалю дитячої екологічної творчості «Хай планета завжди буде вільна і чиста! Первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто!», з метою привернення уваги до вирішення екологічних проблем в регіоні, підвищення рівня екологічної виховної роботи з дітьми 25 березня 2014 року на базі Криворізької гімназії №91 Саксаганського району відбувся зазначений захід.

            У міському турі фестивалю представляли свої виступи команди-учасниці - переможці районних відбіркових турів з усіх районів міста. Серед учасників оригінальністю постановки, музичним матеріалом, костюмами, декораціями, вирізнявся виступ агітколективу «GreenStep» КГ №91 Саксаганського району (кер. Вінничук Т.М.). Цікаву еко-виставу насичену інформаційним матеріалом з використанням  наочності представив агітколектив «Крокус» КЗШ №114 Інгулецького району (кер. Бардась Л.А.). Членами журі відмічено високий рівень виконавської майстерності, оригінальність постановки літературно-музичної композиції учасниками агітколективу «Зелена стеблина» КГ №95 Дзержинського району (кер. Міхляєва Н.Б.).

            Засобами сценічної майстерності, змістовним виступом розкрили проблему збереження червонокнижних рослин України наймолодші учасники фестивалю – агітколектив «Планета у долонях» Криворізької педагогічної гімназії №24 Довгинцівського району (кер.Сацута І.Є.). Творчо та неординарно до проблеми збереження первоцвітів, використовуючи цікавий авторський текст виступу, підійшли у своїй еко-виставі учасники агітколективу «Еко-шанс» КЗШ №78 Тернівського району (кер.Соколовська Л.В.).

Збереження біологічного різноманіття рослин, проблеми екології і їх вирішення знаходились в центрі уваги виступів еколого-натуралістичних агітколективів «Просто комп. Ua» КЗШ №97 Жовтневого району (кер. Гулянська Т.М.), «Ми діти природи – маленькі значимі акорди» КЗШ №22 Центрально-Міського району (кер.Пономаренко Л.М.) та чітко простежувались у їх виступах.

Агітколективи для розкриття теми фестивалю використовували мультимедійний супровід для підвищення емоційного впливу представленого матеріалу, закликаючи оточуючих  берегти живу природу та первоцвіти.

З кожним роком зростає зацікавленість дітей і педагогів до висвітлення в творчій формі своєї практичної екологічної роботи в рамках екологічного фестивалю через форми еко-театру, еко-вистави, агітбригади серед дітей різних вікових категорій.

            На підставі протоколів журі міського туру екологічного фестивалю та

вищезазначеного,

       

наказую:


 

  1. Визначити переможцями міського туру обласного фестивалю дитячої екологічної творчості «Хай планета завжди буде вільна і чиста! Первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто!»:

І місце   - агітколектив «Зелена стеблина» КГ №95 Дзержинського району
     (кер. Міхляєва Н.Б.);          

ІІ місце  - агітколектив «GreenStep» КГ №91 Саксаганського району

                 (кер.Віннічук Т.М.);

ІІІ місце  - агітколектив «Еко-шанс» КЗШ №78 Тернівського району

                  (кер. Соколовська Л.В.).


 

2. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради переможців міського туру обласного фестивалю дитячої екологічної творчості «Хай планета завжди буде вільна і чиста! Первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто!» у номінаціях:

«Краща еко-вистава»:

     -     агітколектив «Крокус» КЗШ №114 Інгулецького району  (кер. Бардась Л.А.);

  «Краща музична композиція»:

  • агітколектив «Просто комп. Ua» КЗШ № 97 Жовтневого району

(кер. Гулянська Т.В.);

«Відкриття року»:

      - агітколектив «Планета у долонях» КГ №24 Довгинцівського району

           (кер. Сацута І.Є.);

«Нестандартне розкриття екологічних проблем»:

  • агітколектив «Ми діти природи маленькі значимі акорди» КЗШ №22 Центрально-Міського району (кер. Пономаренко Л.М.).


 

3.Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

3.1 проаналізувати результати участі агітколективів у міському турі обласного фестивалю дитячої екологічної творчості «Хай планета завжди буде вільна і чиста! Первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто!»;

3.2 вжити заходів для пропаганди та підтримки дитячого екологічного руху в районі, як необхідної умови формування соціально-активної особистості учня.


 

         4.Оголосити подяку директору КГ №91 Бєліковій Тетяні Борисівні за високий організаційний рівень та створення належних умов щодо проведення міського туру обласного конкурсу фестивалю дитячої екологічної творчості «Хай планета завжди буде вільна і чиста! Первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто!».


 

  1. Відповідальність за виконання наказу покласти на головного спеціаліста  відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М.,    контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Басову Т.Л.


 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова


 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 571 | Завантажень: 34 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика