5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №22 від 11.01.13 Про підвищення кваліфікації педагогічних працівникі ЗНЗ міста при КПІ ДВНЗ "КНУ" у ІІ півріччі 2012-2013 н.р.
[ Викачати з сервера (54.0 Kb) ] 17.01.2013, 10:41

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

11.01.2013                           м.Кривий Ріг                            №_22

 

 

Про підвищення кваліфікації

педагогічних працівників

загальноосвітніх навчальних закладів

міста при Криворізькому

педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький

національний університет» у

ІІ півріччі 2012/2013 н.р.

 

 

         На виконання договору про функціонування курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників м.Кривого Рогу, укладеного між управлінням освіти і науки виконкому міської ради та Криворізьким педагогічним інститутом ДВНЗ «Криворізький національний університет», відповідно до замовлень відділів освіти виконкомів районних у місті рад,

 

Н А К А З У Ю:

 

1.   Затвердити план-графік курсової перепідготовки педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста при Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький національний університет» на ІІ півріччя 2012/2013 навчального року (додаток 1).

 

2.       Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

        2.1. Видати накази про підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району при Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький національний університет» на ІІ півріччя 2012/2013 навчального року. Ознайомити з вищезазначеними наказами директорів шкіл та педагогічних працівників. Копії наказів надати до КЗ «Інноваційно-методичний центр».

До 21.01.2013

     2.2.Забезпечити виконання плану-графіку підвищення кваліфікації педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста при Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький національний університет», про що звітувати  перед управлінням освіти і науки виконкому міськради (додаток 2).

До 30.04.2013

        2.3. Направляти на курси підвищення кваліфікації слухачів тих кваліфікаційних категорій, які зазначені у плані-графіку. Забезпечити наявність у слухачів направлень встановленого зразка, кваліфікаційної роботи.

2.4. Продовжити вивчення результативності курсової перепідготовки педагогічних працівників при Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький національний університет». Заслуховувати вищезазначене питання на методичних радах, засіданнях предметних кафедр, районних методичних об’єднань.

Систематично.

Районні методичні кабінети, заклади освіти

3.       Наказ управління освіти і науки виконкому міськради від 31.08.2012 №425 «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників м. Кривого Рогу при Криворізькому педагогічному інституті ДВНЗ «Криворізький національний університет» у І семестрі 2012/2013 навчального року» вважати таким, що втратив чинність і зняти з контролю.

 

     4. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Прокопчук І.Л., контроль -  на заступника начальника управління освіти і науки Басову Т.Л.

 

 

Начальник управління                                                      Н.Касимова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 727 | Завантажень: 82 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика