5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №34 від 20.01.13 Про проведення міського етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»
[ Викачати з сервера (71.0 Kb) ] 25.01.2013, 12:46

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

 

2 0. 01. 2013

         м.Кривий Ріг                            

           №34

 

Про проведення міського етапу Всеукраїнської історико-географі-чної експедиції «Історія міст і сіл України»

 

Згідно вимог проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України», з метою виховання у підростаючого покоління любові до рідного міста, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання українського народу, природне довкілля,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Провести 25.01.2013 об 1100 на базі центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» Жовтневого району міський заочний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».

 

2.      Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

2.1.    Довести до відома керівників навчальних закладів умови проведення міського заочного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (додаток 1).

2.2.    Покласти відповідальність за проведення районних відбіркових турів, своєчасну подачу заявок і робіт даної експедиції на методистів позашкільних навчальних закладів з питань туристсько-краєзнавчої роботи та координацію на працівників методичних кабінетів відділів освіти (додаток 2).

 

3.      КЗ «Інноваційно-методичний центр» (директор Ратєєва С.В., методист Лаліменко Т.В.)

3.1  створити організаційно-методичні умови проведення міського заочного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України»;

3.2   до 01.03.2012 узагальнити матеріали даної експедиції та направити роботи переможців у Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва для участі в обласному етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції ««Історія міст і сіл України».

 

4.      Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Т.Лаліменко, контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Т.Басову. 

 

 

Начальник  управління                                                         Н.КасимоваКатегорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 566 | Завантажень: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика