5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №498/169 від 24.09.12 Про порядок здійснення медичного обслуговування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста в2012-2013н.р
[ Викачати з сервера (45.5 Kb) ] 28.09.2012, 09:15


ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

І НАУКИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Н А К А З

 

24.09.2012

м.Кривий Ріг                    

          №498 / 169 

 

 

Про порядок здійснення медичного

обслуговування учнів у загальноосвітніх

навчальних закладах міста в 2012-2013 н.р.

 

 

         Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про охорону праці», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 №682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», на виконання листа Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 18.09.2012 №29-6968/0/2-12 «Про організацію медичних профілактичних оглядів школярів» та  з метою ефективної організації щорічних медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів,

 

НАКАЗУЄМО:

 

І. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад та головним лікарям комунальних лікувально-профілактичних закладів:

1.1. Забезпечити проведення щорічного медичного профілактичного огляду учнів навчальних закладів на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги у присутності батьків, отримати зворотну інформацію від них у письмовій формі про згоду на проведення профілактичних оглядів та стан здоров’я дитини, відповідно до Порядку здійснення медичного обслуговування учнів навчальних закладів.

До 15 жовтня 2012

         II. Головним лікарям комунальних лікувально-профілактичних закладів міста забезпечити:

2.1. Довести до медичних працівників підпорядкованих установ алгоритм проведення поглиблених медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних  закладів міста.

До 25. 09.2012.

2.2. Контроль за оснащенням загальноосвітніх шкіл необхідними лікарськими засобами та медичним обладнанням відповідно до вимог.

Постійно, протягом навчального року

2.3. Надання медичним працівникам навчальних закладів міста інформації щодо визначення групи занять з фізичної культури за результатами проби Руфьє.

До 01 жовтня 2012

         2.4. По закінченню щорічного медико-профілактичного огляду надання відомостей навчальним закладам про стан здоров’я дітей.

                                                                           До 25 січня 2013.

 

III. Керівникам навчальних закладів усіх типів:

3.1. Забезпечити інформування батьків щодо обов’язкового проходження:

-  щорічного медичного профілактичного огляду учнів навчальних закладів у зазначені дні та визначені години у центрах первинної медико-санітарної допомоги спільно з батьками, або особами, які їх заміняють,

Терміново, до 15 жовтня 2012

- функціональної проби Руфьє  з метою розподілу дітей  на  групи для занять на уроках фізичної культури.

До 01 жовтня 2012

3.2. Здійснити заходи щодо заповнення кадрами існуючі вакансії посад медичних сестер у загальноосвітніх навчальних закладах для організації своєчасної та якісної медичної допомоги учням.

До 01 жовтня 2012

3.3.Оформити посаду медичної сестри в загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до нормативно-правової документації та Типової інструкції.

Терміново

3.4.Результати висновків про стан здоров’я дітей, проходження проби Руфьє взяти під особистий контроль з метою організації дієтичного харчування, розподілу учнів, вихованців до спецмедгруп (основна, підготовча, спеціальна) для занять фізичною культурою та режиму перебування в навчальному закладі.

Постійно, протягом навчального року

            3.5.Здійснити заходи щодо наявності, укомплектування та систематичної роботи медичного кабінету в навчальному закладі згідно з вимогами ДСаПіНу 5.5.2.008-01.

До 01 жовтня 2012

3.6.Тримати на  контролі:

- організацію медико-педагогічного контролю в загальноосвітніх навчальних закладах;

- режим роботи навчального закладу, спрямованого на неухильне дотримання санітарно-гігієнічних норм, охорони праці, безпеки життєдіяльності та збереження і зміцнення здоров’я учасників навчально-виховного процесу.

Постійно

3.7. Не допускати з боку класних керівників, вчителів, особливо з фізичної культури висловлювання щодо заборони відвідування навчальних занять без проходження медичного огляду.

Постійно

         3.8. Посилити просвітницько-профілактичну роботу серед учасників навчально-виховного процесу щодо  ведення здорового способу життя, запобігання травмування під час уроків з фізичного виховання, занять спортивних секцій, змагань та інших форм фізичного навантаження.

Постійно

         3.9. Провести роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності контролю за реальним станом здоров’я дітей та своєчасного інформування про це адміністрацію навчального закладу.

До 10 жовтня 2012

         3.10. Забезпечити безумовне виконання педагогічним, технічним персоналом начального закладу  правил і вимог щодо безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного, навчально-оздоровчого  процесів.

Постійно

ІV. Координацію діяльності щодо виконання даного наказу покласти на заступника  начальника управління освіти і науки  виконкому міської ради Басову Т.Л. та заступника начальника управління охорони здоров’я виконкому міської ради Сухіну Т.В.

 

V. Контроль за виконанням наказу залишаємо за собою.

 

 

Начальник  управління                                                    

освіти і науки                                                                  Н.Касимова

 

В.о.начальника управління                                                           

охорони здоров’я                                                          О. Лукяненко

 

 

 

 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 1143 | Завантажень: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика