5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №510 від 01.10.12 Про організацію та проведення обласних регіональних змагань з автомодельного спорту та та повітряних зміїв
[ Викачати з сервера (49.5 Kb) ] 04.10.2012, 09:11

 

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

                          

01.10.2012

м.Кривий Ріг                             

          №510

 

Про організацію та проведення

обласних регіональних змагань

учнівської молоді з автомодельного

спорту (радіокеровані моделі) та

повітряних зміїв у м.Кривому Розі

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 28.03.2012 №261/0/212-12 «Про проведення обласних масових заходів з науково-технічної творчості у ІІ-IV кварталі 2012 року», листа ДОЦНТТ та ІТУМ від 20.09.2012 №214 «Про проведення обласних регіональних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв», з метою популяризації авіамодельного (повітряні змії) та автомодельного спорту, збільшення мережі гуртків в навчальних та позашкільних закладах, підвищення рівня професійної підготовки учнівської молоді, розвитку та вдосконалення даних напрямів технічної творчості,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.   Провести 03-04.10.2012 о 1000 на базі КПНЗ «Станція юних техніків Довгинцівського району» (директор Сільченко О.А.) та аеродрому Довгинцівського району:

-        03.10.2012 обласні регіональні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі). Заїзд та реєстрація до 940 за адресою: вул.Димитрова,74, станція юних техніків Довгинцівського району;

-       04.10.2012 обласні регіональні змагання з повітряних зміїв. Заїзд та реєстрація до 940 за адресою: вул. Димитрова, 74, станція юних техніків Довгинцівського району.

 

2.   Начальникам відділів освіти виконкомів  районних у місті рад:

2.1. Створити умови щодо активної участі в обласних регіональних змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв команд позашкільних навчальних закладів з технічної творчості, загальноосвітніх навчальних закладів районів.

2.2. Забезпечити участь представників позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з технічної творчості для роботи в суддівських колегіях змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв.

2.3. Призначити керівників команд відповідальними за життя та здоров’я учасників вищезазначених змагань у дорозі та під час проведення заходів.

2.4. Звернути увагу, що харчування та перевезення до місця проведення змагань і в зворотному напрямі здійснюється учасниками самостійно.

 

3.     Начальнику  відділу освіти виконкому Довгинцівської  районної у місті ради Лопатнюку О.М.:

3.1.  Вирішити питання забезпечення баз для проведення регіональних змагань з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв і розміщення учасників вказаних заходів.

3.2.  Забезпечити присутність медичного працівника з закладу освіти району (з медикаментами та засобами першої допомоги) під час проведення змагань 03.10.2012 на базі СЮТ Довгинцівського району та 04.10.2012 на базі аеродрому Довгинцівського району.

 

4.        Директору КПНЗ «Станція юних техніків Довгинцівського району» Сільченко О.А.:

4.1.  Забезпечити території та приміщення для проведення обласних регіональних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв.

4.2.  Створити умови щодо якісної підготовки, організації та проведення обласних регіональних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв, їх урочистого відкриття та нагородження переможців.

4.3.  Створити умови щодо дотримання техніки безпеки під час проведення вищезазначених змагань.

 

5.        Міському палацу дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» (директор Т.Горбачова, завідуючі відділами Л.Борисюк, Л.Коновалова) здійснити організаційно-методичне забезпечення щодо підготовки та проведення обласних регіональних змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та повітряних зміїв в місті Кривому Розі.

 

6.        Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Лаліменко Т.В., контроль – на заступника начальника управління освіти і науки  виконкому міської ради Басову Т.Л.

 

Начальник  управління                                                      Н.Касимова

 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 754 | Завантажень: 65 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика