5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №51 від 28.01.2013 Про посилення контролю за стабільним та безпечним функціонуванням закладів освіти міста
[ Викачати з сервера (38.5 Kb) ] 31.01.2013, 11:28

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н  А  К  А  З

 

28.01.2013

         м. Кривий Ріг                           

          №51

 

Про посилення контролю

за стабільним та безпечним

функціонуванням закладів

освіти міста

 

 

На виконання листа Мінмолодьспорту України від 14.11.2012 №1/9-832 щодо інформування Міністерства про надзвичайні події в установах, закладах освіти, керуючись п.4.2. рішення Дніпропетровської обласної ради від 19.10.2012 №335-15/VІ стосовно забезпечення організації постійного контролю за сталою роботою об’єктів теплопостачання, станом опалення об’єктів сфери освіти, наказу від 23.01.2013 №38/0/212-13 «Про посилення контролю за стабільним та безпечним функціонуванням закладів освіти», з метою посилення контролю за виконанням заходів щодо належного життєзабезпечення закладів освіти в опалювальний період 2012/2013 року, особливо під час погіршення погодних умов,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Керівникам дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста під особисту відповідальність забезпечити:

1.1. Інформування учасників навчально-виховного процесу  щодо прогнозів, попереджень про погіршення погодних умов, оповіщення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій.

1.2. Введення в дію постів спостереження у навчальних закладах, здійснення цілодобового чергування відповідальних працівників за розробленими графіками у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

1.3. Дотримання правил техніки безпеки та попередження травматизму, зокрема запобігання падінню бурульок, приведення до належного стану покрівель, територій закладів освіти під час снігопадів та танення снігу.

1.4. Створення комфортних умов навчання і проживання вихованців, учнів, студентів, дотримання у приміщеннях закладів освіти належного температурного режиму, санітарно-гігієнічних правил і норм, сталого функціонування підвідомчих теплових господарств (систем централізованого теплопостачання) тощо.

1.5. Невідкладне інформування управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради про випадки, що пов’язані з порушенням навчально-виховного процесу, про надзвичайні ситуації у закладі, заходи, що вживаються для ліквідації надзвичайних ситуацій за телефонами:

- 74-09-97 – приймальня управління освіти і науки (начальник управління Касимова Н.О.);

- 74-44-50 – заступник начальника управління освіти і науки (Басова Т.Л.)

- 74-66-83 – начальники відділу середньої освіти та відділу вищої, професійно-технічної освіти (Намінат Н.В., Кріпак Т.Л.);

- 74-66-36 – головні спеціалісти з середньої освіти та з питань охорони праці (Полякова В.Я., Пухальська Т.В.);

- 92-27-49 – провідний фахівець КЗ «Інноваційно-методичний центр» (Метлюх О.В.).

 

2.     Начальникам відділів освіти виконкомів районних умісті рад  забезпечити проведення планових та позапланових перевірок з виїздом на місце щодо виконання в підпорядкованих закладах освіти п.п.1.3., 1.4. даного наказу і надати інформацію щодо здійсненої роботи до управління освіти і науки виконкому міської ради.

До 04.01.2013

 

3.     Відповідальність за виконання даного наказу покласти на начальників відділу дошкільної, середньої, позашкільної  освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки Намінат Н.В.; відділу вищої, професійно-технічної освіти, профорієнтації, охорони праці та кадрової роботи управління освіти і науки виконкому міської ради Кріпак Т.П., головних спеціалістів управління освіти і науки виконкому міської ради Полякову В.Я., Пухальську Т.В; Семенюк Т.Т., провідного фахівця КЗ «Інноваційно-методичний центр» Метлюх О.В., контроль – залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                        Н.Касимова


Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 886 | Завантажень: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика