5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №53 від 28.01.2013 Про підсумки проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2012»
[ Викачати з сервера (239.5 Kb) ] 31.01.2013, 11:33

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

28.01.2013  

     м.Кривий Ріг       

          №53

 

Про підсумки проведення міського туру

Всеукраїнського конкурсу дитячої

творчості «Знай і люби свій край-2012»

 

        На виконання наказу управління освіти і науки виконкому міськради від 05.10.2012 №523 «Про проведення міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край-2012», з метою залучення дітей і молоді до джерел національної культури на базі центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Довгинцівського району відбулось засідання журі міського відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край».

У 2012-2013 навчальному році в зазначеному заході брали участь 475 юних авторів (450 в минулому році) із 21 позашкільного та 43 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Під час заходу учасниками було представлено 515 творчих робіт (481 робіт в минулому році), які виконані у різноманітних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв (додаток 1).

Відмічено, що найпопулярнішими були вироби з мукосолі, лози, писанкарства, широко представлено вишивку, живопис, графіку, декоративний розпис та народний живопис, народну іграшку, сучасну м’яку іграшку, надзвичайно витонченими були бісероплетення, вироби з глини, плетення гачком. Якісні, творчі авторські роботи представлено в техніках: вироби з дерева, природного матеріалу, килимарство, паперопластика – зокрема витончений квілінг та батик.

Юними авторами в новостворених роботах яскраво та колоритно відображено українські народні традиції, історія рідного краю, вдало гармонічно поєднано традиційні народні ремесла і сучасні види мистецтв.

За підсумками роботи журі у виставці «Знай і люби свій край» визначено 224 переможці. Серед них: 59 учасників посіли І місця, 76 учасників – ІІ місця та 89 здобули  ІІІ місце.

Найбільше перших місць вибороли вихованці та учні Жовтневого (14), Інгулецького (10), Центрально-Міського (10), Дзержинського (8) районів.

В рамках заходу було оформлено виставки-презентації від кожного району, де відображено кращі здобутки обдарованої молоді, види і жанри творчості, які властиві саме даному району міста. Відсутніми були написи з назвою району у виставок Дзержинського, Тернівського районів. Разом з цим відмічено, що міська виставка дитячих робіт була виконана та оформлена на високому естетичному рівні. Найкращою за оформленням визначено експозицію дитячих робіт Інгулецького району.

Поряд з вищезазначеним, необхідно вказати на недоліки в оформленні супровідної документації конкурсних матеріалів:

- в протоколі районного відбіркового етапу Тернівського району (в його узагальнюючій таблиці) не вказано кількість авторів, робіт представлених кожним окремим навчальним закладом району;

- продовжується практика дописування та виправлення від руки заявки Центрально-Міського району, що свідчить про не компетентність, не принциповість проведення або й відсутність районних відбіркових етапів зазначеного конкурсу та підтверджується розбіжністю у кількості робіт в заявці та протоколі районного туру (в протоколі 75 робіт, за сумою робіт в зведеній таблиці протоколу – 74 роботи, фактично за заявкою – 77 робіт);

- у протоколах Дзержинського, Жовтневого та Інгулецького  районів членами журі є лише представники Центру дитячої та юнацької творчості Дзержинського, Центру дитячої творчості «Дивосвіт» Жовтневого, Центру дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай», «Мрія» Інгулецького району – дані обставини створюють монополію та необ’єктивність при визначенні результатів районного туру;

- в протоколі Саксаганського району підписи членів журі поставлені однією рукою, що не є допустимим в оформленні документів.

Результати виставки вказують на те, що теми виставки дитячої творчості «Знай і люби свій край» зацікавлює все більшу кількість педагогів та обдарованої молоді міста. Відмічено, що залучення учнів і вихованців до участі у даному конкурсі сприяло відродженню національних традицій та збереженню культури українського народу, спонукає дітей до подальшого вдосконалення своєї майстерності, розвитку творчих здібностей.

 

Виходячи з вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Визнати переможців міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» (додаток 2).

 

2.  Направити роботи переможців міського відбіркового туру з декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтв на участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край»
(м. Дніпропетровськ), відповідно до умов зазначених в положенні щодо зазначених технік на обласному етапі.

3.     Призначити відповідальними за вивіз експонатів та виставкових форм для оформлення експрес-виставки робіт до м.Дніпропетровськ, методистів з естетичного виховання позашкільних навчальних закладів районів міста.

 

4.     Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

4.1 проаналізувати результативність і активність участі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району в міському етапі конкурсу, організацію, проведення районних відбіркових турів;

4.2 звернути увагу на своєчасне подання супровідних документів, протоколів, заявок та оформлення їх у відповідності до вимог, підвищення відповідальності працівників відділу освіти, керівників навчальних закладів.

 

5. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста
КЗ «Інноваційно-методичний центр» Т.Лаліменко, контроль – на заступника начальника управління освіти і науки виконкому міської ради Т.Басову.

 

 

Начальник  управління                                                       Н.КасимоваКатегорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 768 | Завантажень: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика