5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №55 від 03.02.2014 Про затвердження Порядку організації роботи в закладах освіти з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставин
[ Викачати з сервера (59.0 Kb) ] 11.02.2014, 10:21

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

                        

03.02.2014

     м. Кривий Ріг                         

          №55

 

Про затвердження Порядку організації роботи в закладах освіти з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

 

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про освіту», з метою організації взаємодії закладів освіти, сім’ї та суспільства у вихованні дітей, їх адаптації до умов соціального середовища, надання консультативної допомоги батькам та особам що їх замінюють, закладами освіти здійснюється соціально-педагогічний патронаж.

Організація подальшої роботи з дітьми, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, здійснюється згідно з вимогами законів України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Постанов Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 №896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)» від 21.11.2013 №895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», наказів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 25.04.08 №1795 «Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводу центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах», від  29.07.2009 №2669 «Про Порядок ведення службами у справах дітей обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах».

Враховуючи необхідність узгоджених дій загальноосвітніх закладів у питаннях взаємодії з суб’єктами соціальної роботи сім’ями та дітьми в них та ведення документації,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок організації роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах (далі – Порядок).

 

2. Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад забезпечити впровадження та дотримання  даного Порядку.

З 01.02.2014

3. Сформувати та поновлювати інформацію про дітей, що виховуються у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах та інформувати управління освіти і науки.

Починаючи з 04.04.2014,

далі щоквартально

 

3. Директорам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити впровадження й дотримання в роботі даного Порядку.

з 01.02.2014

 

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти та охорони дитинства управління освіти і науки Бородавку О.М., контроль – на заступника начальника  управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Басову Т.Л.

 

 

Начальник  управління                           Н.Касимова 

 

 

Бородавка Олена Миколаївна,

74 81 38, 96 55


Додаток до наказу №55

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 2148 | Завантажень: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика