5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №579 Про підсумки проведення ХІ міського зльоту юних натуралістів
[ Викачати з сервера (86.5 Kb) ] 27.09.2013, 09:31

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

                                

24.09.2013 

         м.Кривий Ріг                            

          №579

 

 

Про підсумки проведення ХІ міського

зльоту юних натуралістів «Мій рідний

край – моя земля»

 

          На виконання наказу управління освіти і науки від 21.08.2013 №449
«Про проведення ХІ міського зльоту юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля» 12-13.09.2013 на базі КПЗ «ДОТ «Сонячний» (Гурівський ліс, Кіровоградська область)
проведено зазначений захід.

Програма зльоту передбачала проведення змагань у декілька етапів, згідно з положенням ХІ міського зльоту юних натуралістів.

Участь у зльоті взяли команди (по одній) від районів міста, до складу яких входили учні 13-16 років (всього 56)   кращі представники екологічних об'єднань шкіл та позашкільних навчальних закладів. Заявки та інші необхідні документи були подані своєчасно, відповідно до вимог зльоту. Порушень при реєстрації команд виявлено не було.

Журі оцінювали роботи за критеріями, наданими в умовах проведення зльоту.

За підсумками першого етапу змагань «Рідному місту – добробут і красу» кращими визнано роботи: команд «Саксагань» Саксаганського, «Пролісок» Жовтневого та «Зелений дозор» Інгулецького районів. Дані роботи відзначились вичерпаністю розкриття теми, повним переліком та характеристиками рослин, чіткими картами-схемами території, доповідачі аргументували свої висновки. Разом з тим такі команди як «Екос» Центрально-Міського району та «Зелена стеблина» Дзержинського району надали незакінчені роботи, доповідачі не в повній мірі розкрили зміст своїх питань, тому отримали найменшу кількість балів.

Кращими в конкурсі фітодизайну «Чарівна фантазія» визнано роботи команди «Пролісок» Жовтневого району, «Зелена стеблина» Дзержинського району та «Саксагань» Саксаганського району. Дані витвори відзначились оригінальністю, дотриманістю правил аранжування, високим художнім рівнем.

Для проведення науково-практичної одноденної експедиції на створеній екологічній стежці природної території Гурівського лісництва за напрямками комплексного польового дослідження команди вирушили до лісу, де зібрали матеріал для конкурсу «Фоторепортаж» та для звіту-презентації екологічної стежки.

Конкурс «Звіт-презентація польового дослідження на створеній екологічній стежці» проходив у вигляді фотопрезентації у супроводі з текстовим супроводом слайдів. Звіти команд «Тереники» Тернівського району, «Пролісок» Жовтневого району та «Еко-Арт» Довгинцівського району повністю розкрили теми своїх досліджень, грамотно виклали матеріал, повною мірою аргументували висновки.   

В конкурсі «Фоторепортаж» кращими визнано роботи команди «Тереники» Тернівського, «Зелений дозор» Інгулецького та «Еко-Арт» Довгинцівського районів. Роботи даних команд відмітились високою якістю виконання фото, оригінальністю, композицією, колірним рішенням та високою якістю їх презентації. Решта команд отримали нижчі бали через технічний брак робіт (відсутності фокусу зйомки,  наявності темних силуетів), низької якості фоторепортажу.

В конкурсі «Візитна картка команди» журі оцінювали виступи учасників зльоту відповідно умовам та критеріям даного конкрсу. На даному етапі зльоту переможцями стали команди «Еко-Арт», «Екос», «Зелений дозор» – Довгинцівського, Центрально-Міського та Інгулецького районів відповідно, відмітившись оригінальністю виступів, артистичністю виконання номеру, творчим підходом до вирішення завдання.

За підсумками результативності участі команд складено загальний зведений протокол, в якому місця розподілились наступним чином.

з/п

Район

Назви конкурсів

Загальний залік

«Рідному місту – добробут і красу»

«Чарівна фантазія»

«Візитна картка команди»

«Фоторепортаж»

«Звіт-презентація польового дослідження на створеній екологічній стежці»

1.

Жовтневий

ІІ

I

V

IV

II

І

2.

Центрально-Міський

VI

V

II

V

V

VI

3.

Тернівський

IV

IV

VII

I

I

ІІІ

4.

Дзержинський

VII

II

IV

VI

VII

VII

5.

Довгинцівський

V

VI

I

III

III

ІV

6.

Інгулецький

III

II

III

II

IV

ІІ

7.

Саксаганський

I

III

VI

IV

VI

V

 

Участь в даному заході сприяла розвитку творчих інтересів учнівської молоді до різних напрямів еколого-натуралістичної діяльності, науково-дослідної та природоохоронної роботи, обміну досвідом пошукової та дослідницької роботи, а також активізації дитячого руху за екологічну безпеку на Криворіжжі.

Виходячи з вищевикладеного,

        

НАКАЗУЮ:

 

1. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, кубками та цінними подарунками переможців ХІ міського зльоту юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля»:

І місце        – команду «Пролісок» Жовтневого району, керівник Ващенко Л.О.;

ІІ місце       – команду «Зелений дозор» Інгулецького району, Тодорашко І.А.;

ІІІ місце      – команду «Тереники» Тернівського району, Небелиця В.А.

2.     Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та цінними подарунками призерів ХІ міського зльоту юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля» команди за перемогу в номінаціях:

-    номінація «Краща творча команда» – команду «Еко-Арт» Довгинцівського району, керівник Александрова О.О.;

-    номінація «Найкращі флористи» – команду «Саксагань» Саксаганського району, керівник Соловйова Т.І.;

-    номінація «Краща креативна команда» – команду «Екос» Центрально-Міського району, керівник Левкова Л.В.;

-    номінація «Творчий пошук» – команду «Зелена стеблина» Дзержинського району, керівник Міхляєва Н.Б.

         3. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за організацію якісної координаційної роботи ХІ міського зльоту юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля»:

-   Мустяці Марині Станіславівні, головному спеціалісту з виховної роботи відділу освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради;

-   Макатер Олені Анатоліївні, методисту з виховної роботи відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради;

-   Леськів Дар’ї Миколаївні, спеціалісту з виховної роботи відділу освіти виконкому Дзержинської районної у місті ради;

-   Міланович Анні Юріївні, методисту з виховної роботи відділу освіти виконкому Довгинцівської  районної в місті ради;

-   Терзі Інні Володимирівні, методисту з виховної роботи відділу освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради;

-   Мазуренко Ларисі Дмитрівні, методисту з виховної роботи відділу освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради;

-   Калюжній Людмилі Дмитрівні, методисту з виховної роботи відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради.

4. Оголосити подяку управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за високий рівень організації та створення належних умов щодо проведення ХІ міського зльоту юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля»:

-    Крошці Олегу Олександровичу, директору Дитячого оздоровчого табору «Сонячний»;

-         Головному судді зльоту Шепетусі Наталії Миколаївні, директору Станції юних натуралістів Жовтневого району;

-         Колективу Станції юних натуралістів Жовтневого району (директор Шепетуха Н.М.);

-         Копілєвій-Ромащенко Юлії Владиславівні, директору Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія»;

-         Аврамчук Надії Петрівні, методисту еколого-натуралістичного напрямку Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія»;

-         Даценко Тетяні Юріївні, педагогу-організатору Центру дитячої та юнацької творчості «Сонях»;

-         Тодорашко Ірині Анатоліївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Центру дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай»;

-         Пархоменко Наталії Новомирівні, методисту з еколого-натуралістичного напрямку Станції юних натуралістів Тернівського району.

-         Левковій Ларисі Валентинівні, вчителю біології КЗШ №8.

5. Нагородити грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради за активну участь у ХІ міському зльоті юних натуралістів «Мій рідний край – моя земля» делегації від районів.

6.  Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад:

6.1.  Проаналізувати результати участі учнів навчальних закладів районів у природоохоронних еколого-натуралістичних акціях;

6.2.  Сприяти пропаганді та підтримці щодо залучення учнівської молоді району до експериментальної, пошукової, дослідницької діяльності з еколого-натуралістичного напряму виховної роботи;

6.3.  Забезпечити участь робіт переможців зльоту в обласних акціях, конкурсах, експедиціях протягом 2013-2014 навчального року.

        

7.  Відповідальність за виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста з питань позашкільної освіти та виховної роботи відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради Мотижинець Г.М., контроль – залишаю за собою.

 

 

Заступник начальника 

управління                                       Т.Басова

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 920 | Завантажень: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика