5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №602 від 27.09.13 Про організацію науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2013-2014 н.р.
[ Викачати з сервера (173.0 Kb) ] 08.10.2013, 09:01

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

 

Н  А  К  А  З

 

27.09.2013                    м.Кривий Ріг                       № 602

 

 

Про організацію науково-дослідницької

діяльності учнівської молоді в

2013-2014 н.р.

 

На виконання Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю до 2014 року, міської програми «Обдаровані діти - надія Кривбасу» згідно з планом роботи управління освіти і науки виконкому міськради, з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованих учнів, формування наукового світогляду та задоволення освітніх запитів школярів у різних галузях знань, забезпечення зростання рівня експериментальної, науково-дослідницької роботи серед учнів - членів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити міські заходи щодо організації науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2013-2014 н.р. (додаток 1).

 

2. Затвердити графік проведення міських інтелектуальних конкурсів, що проходитимуть у рамках міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді «Інтелектуали Криворіжжя-2014» (додаток 2).

 

3. Провести І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в термін до

30 січня 2014 року.

 

4. Закріпити за освітніми закладами, на базі яких проводиться І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, статус міського осередку Дніпропетровського відділення МАН (додаток 3).

 

5. Комунальному закладу «Інноваційно-методичний центр» (директор Ратєєва С.В.):

5.1. Провести інструктивно-методичні наради щодо організації науково-дослідницької діяльності учнівської молоді в 2013-2014 н.р. (за основними напрямками учнівської науково-дослідницької діяльності (додаток 4) з відповідальними за даний напрямок роботи у закладах освіти та методистами РМК.

До 11.10.2013

5.2. Поновити банк даних наукових товариств, гуртків, секцій, які діють на базі освітніх закладів міста в 2012-2013 н.р.

До 10.10.2013

5.3. Здійснювати моніторинг результативності участі школярів у міських інтелектуальних конкурсах та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт ДВ МАН України.

Протягом року

5.4. Проаналізувати науково-дослідницьку діяльність школярів міста за підсумками навчального року, узагальнити наказом.

До 30.05.2014

5.5. Висвітлювати хід і результати науково-дослідницької діяльності учнівської молоді міста в засобах масової інформації, на сайті комунального закладу «Інноваційно-методичний центр».

                                                                Протягом року

 

6. Відділам освіти виконкомів районних у місті рад:

6.1. Забезпечити виконання міських заходів щодо залучення учнівської молоді до наукових досліджень.

6.2. Надати до комунального закладу «Інноваційно-методичний центр»:

- інформацію про зміни кількості та профільності наукових товариств, гуртків, секцій, що діють на базі закладів освіти в 2013-2014 н.р.;

до 08.10.2013

- районну документацію з питань організації науково-дослідницької діяльності школярів (наказ по районних відділах освіти, інформацію про районні інтелектуальні конкурси).

До 18.10.2012

6.3. Тримати на постійному контролі, аналізувати стан справ із даного питання, координувати участь школярів району в міських інтелектуальних заходах, сесіях ДВ МАН України, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України та навчання в «Школі юного науковця Малої академії наук учнівської молоді Дніпропетровської облради» за основними напрямками.

 

7. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів вирішити питання щодо організації матеріально-технічної підтримки учнів, які братимуть участь у І (міських) відбіркових етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 

8. Директорам навчальних закладів: КПГ, КСШ №71, 118, 70, КПНЛ, КЖЛ, СЮН Жовтневого району (Прокоп’єва Т.М., Ткаченко Н.О., Чернякова О.А., Бондарук В.О., Башук Л.В., Бабова Н.С., Шепетуха Н.М.) створити електронний анотований каталог учнівських науково-дослідницьких робіт відповідно до напрямків конкурсів.

 

9. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на методиста КЗ «Інноваційно-методичний центр» Данилович Л.Я., координацію – на директора КЗ «Інноваційно-методичний центр»  Ратєєву С.В.,  контроль – на заступника начальника управління освіти і науки Басову Т.Л.

 

 

 

 

Начальник управління                                   Н. Касимова

 

 

Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 728 | Завантажень: 194 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика