5


Каталог файлів
Головне меню
Block title
Block content
Корисні посилання

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради

Наказ №610 від 31.10.12 Про участь делегації м.Кривого Рогу в обласному молодіжному Форумі «Мої успіхи, досягнення, ініціативи»
[ Викачати з сервера (41.5 Kb) ] 08.11.2012, 12:11

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З

 

31.10.2012 

         м.Кривий Ріг                            

          №610

 

Про участь делегації м.Кривого Рогу

в обласному молодіжному Форумі

«Мої успіхи, досягнення, ініціативи»

 

На виконання наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 23.01.2012 
№44/0/212-11 «Про затвердження плану туристсько-краєзнавчих та євроінтеграційних масових заходів для учнівської молоді та педагогічних працівників на 2012 рік», листа КЗ «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва» ДОР» від 24.10.2012 №535 «Про проведення обласного молодіжного Форуму «Мої успіхи, досягнення, ініціативи»,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.        Направити з 9 по 10 листопада 2012 року міську делегацію, представників обласного молодіжного європейського клубу «Від активної молоді – до успішної громади» для участі в обласному молодіжному Форумі «Мої успіхи, досягнення, ініціативи», який відбудеться на базі Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва (м.Дніпропетровськ, вул. Яружна, 49а).

 

2.       Начальникам відділів освіти виконкомів Жовтневої, Центрально-Міської районних у місті рад (О.Маківка, Н.Харчук) забезпечити участь Золотаревської Ольги, Пшеничникової Вероніки, учениць 10 класу КОЛІ Жовтневого району; Ярошенко Ольги, учениці 10 класу Центрально-Міської гімназії;  Іваненко Ольги Петрівни, методиста МПДЮТ «Горицвіт» по роботі з дитячими об’єднаннями у зазначеному заході.

 

3.       Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей під час дороги та проведення заходу покласти на керівника делегації Іваненко О.П., методиста МПДЮТ «Горицвіт» по роботі з дитячими об’єднаннями.

 

4. Кошти на відрядження учасників форуму віднести за рахунок організацій, що відряджають. Харчування та проживання учасників Форуму здійснюється за рахунок організаторів.

 

5. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста
КЗ «Інноваційно-методичний центр» А.Лихацького, контроль – на заступника начальника управління освіти і науки  виконкому міської ради Т.Басову.

 

 

Начальник  управління                                                         Н.Касимова
Категорія: Накази управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради | Додав: dovg_vo
Переглядів: 778 | Завантажень: 56 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Годинник
Пошук на сайті
Бренд міста
Форма входу
Хмаринка тегів
Місцезнаходження
Статистика